Skocz do zawartości

Koszyk na baterie + złe baterie = problem


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja mam świetny i zarazem genialny pomysł. KUP DOBRE BATERIE :crazy:

To jest tragiczny pomysł, co zresztą celnie pokazuje emotka.

 

Za to pomysł efego jest OK - jednocześnie jest wyjaśnione dlaczego. Można też kupić gotowy pakiet, co jest najprostsze i najbezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro idę do sklepu tam gdzie je kupiłem (dziś je kupiłem to może się uda ) wszystkie 4 paczki (4x 2 bateryjki) rozpakowałem, ale jakby ktoś chciał na sztuki to i tak musiała by w sklepie rozciąć.. to może wymienie na AA .. dopłace i może się uda :/

 

a jeśli nie to nie wiem.. zlutowałbym może ale takie AAA mają ok 2x 3x mniejszą pojemność niż AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi napisz, że nigdy nie miałeś zakłóceń i skąd wiesz, że to nie wina koszyczka.

jak masz pakiet i zakłócenia to co wtedy ? :wink: :wink: (joke) Nie widzę realnej sytuacji w której któreś z połączeń miało by być zerwane ... 2 lata na dworze i może styki zaśniedzieją ... innej opcji nie ma w dodatku mam pełna kontrole nad życiem każdego z ogniw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ładziak ma rację w 100% lecz każdy robi jak mu pasuje i nie ma się co licytować.

Wytłumaczenie wyższości pakietu nad koszykiem jest nie podważalne a to za sprawą naszych palców, którymi wkładamy akumulatory do koszyczka i dotykamy końcówek zostawiając na nich swoje tłuste odciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, apropos mojego głównego tematu.. jeśli oczywiście można na ten temat wtrącić :D

 

w dx6i są 4 bateryjki AA .. jakim cudem to działą na 6V ?? w mx-12 np. potrzebne było dużo więcej... mniej niż 9.6V chyba zaczynała pikać ... ??

moim zdaniem to nie aparatura tylko zabawka za duzą kase... za cene tego mozna miec uzywane mx-12 2,4ghz

 

u nas w bc jest chyba 2 albo 3 modelarzy ktorzy ja mieli i narzekaja no i skonczylo sie sprzedarza i zakupem Eclipse albo Mx-12/16

 

ale jeden ma dx6 bez "i" i nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.