Jump to content

Oszust!!!!!!!


upgrayedd

Recommended Posts

Przykro mi pisać ten temat, ale na forum znalazł się jeszcze jeden nie do końca uczciwy użytkownik. Otóż pod koniec wakacji z pewnym użytkownikiem (na razie nie będę podawał jego nicku) zamieniliśmy się ładowarkami. Ja mu dałem trochę lepszą od Robbe, a on mi dał trochę gorszą E-sky. Te trochę potęguje fakt, że ładowarka jest uszkodzona!!! Do niej miał dołożyć jeszcze 35 zł. Spytał się, czy może być 30 zł. Zgodziłem się i 5 zł miało być przy okazji. Przez tą jego zepsutą ładowarkę straciłem 90 zł, bo myślałem, że ładowarka jest sprawna i zawodzi inny sprzęt. Więc kupiłem nowy pakiet (mam tylko jeden) za 55 zł i nowy zasilacz za 35 zł.

Już wcześniej inny użytkownik stwierdził, że to ładowarka jest zepsuta. Na razie nie będę pisał, kto. Poproszę go później o wypowiedzenie się w tym temacie.

Z ******** popisałem trochę na PW, jednak niczym to nie poskutkowało, więc zgodnie z tym, co mu napisałem zakładam ten temat. Mam nadzieje, że sprawa wyjaśni się, jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

na forum znalazł się jeszcze jeden nie do końca uczciwy użytkownik

Duch MarkaM wiecznie żywy...

Myślę że należy dać chwilę czasu koledze, czyli jeden tydzień, na naprawienie szkód.

Ze względu na Świeta, niech on trwa na przykład do 3 stycznia.

Potem przedstawiaj sprawę na forum.

Jeżeli gość mieszka daleko, to znajdzie się na pewno na naszym forum modelarz który mieszka bliżej niego i pójdzie zapytać co i jak.

 

Głowa do góry.

 

baxter

Link to comment
Share on other sites

Odezwę się w kwestii technicznej

W przytoczonym temacie, a także na PM, po długich dyskusjach przerywanych pomiarami napięć (w międzyczasie kupno nowego pakietu), doszliśmy z kolegą stecio do wniosku że ładowarka jest uszkodzona.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :)

 

Również chciałbym zabrać głos w tym temacie. Wiem o kogo chodzi.

Z ładowarki sam korzystałem i ładowałem swoje pakiety u kolegi *********. Nie było z nią(ładowarką Esky) nawet najmniejszych problemów. Pakiety służą do dziś. Ładowałem 2 jak i 3 cele. Kolega używał jej zgodnie z zastosowaniem i nie zaniedbywał jej. W razie problemów, mogę pomóc. A te pół roku to jednak troszkę jest.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze :)

Hubert

Link to comment
Share on other sites

Trzeba sprawę wyjaśnić spokojnie bez zbyt szybko wyciąganych pochopnych wniosków. Jeśli kolega ====== używał tej ładowarki z powodzeniem i oddawał ją ze świadomością , że jest sprawna to zbyt wczesnym jest nazywanie go oszustem. Być może uległą uszkodzeniu z powodu złego zasilania.

Link to comment
Share on other sites

z doświadczenia wiem, że przez złe zasilanie można tą ładowarkę szybko doprowadzić do stanu nieużytecznego pudełeczka. Myślę, że dobrze by było gdyby kolega X wypowiedział się w tym temacie rozdmuchując zasłonę niepewności i pisząc coś na swoją obronę.

Link to comment
Share on other sites

witam !

to ja zamieniłem się (sprzedałem) tą ładowarkę.

 

Nie życzę sobie żeby nazywać mnie oszustem (niewinny puki nie udowodni się winy)

mogę powiedzieć jedynie tyle:

 

ładowarka była używana zgodnie z zaleceniami, nigdy jej nie przegrzałem, miała dobre chłodzenie i nigdy nic się z nią nie działo, potwierdzić może to mój przyjaciel Hubert.

 

Rozmawiałem o tym z paroma osobami (modelarze i jeden elektronik) jeden z nich (nie ujawniam kto chyba że sam napisze i potwierdzi) powiedział że nie ma pewności że po pół roku ładowarka nie została zepsuta, a także niema takiego prawa że po pół roku ktoś zgłasza że sprzęt jest uszkodzony i ja mam oddać pieniądze, skąd mam być pewny że sprzęt nie został przez niego uszkodzony?

 

Sam napisałeś że kupiłeś nowy zasilacz, być może stary zasilacz uszkodził tą ładowarkę ?

złe zasilanie można tą ładowarkę szybko doprowadzić do stanu nieużytecznego pudełeczka.

Sam nie znam się na tym za bardzo ale to jest prawda

 

Odpowiem na pytanie rabbita poinformował mnie ok 3 tygodnie wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.