Skocz do zawartości

GRAUPNER MX-16S 2,4 GHZ JETI DUPLEX EDITION


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

jeti ma troche drogie odbiorniki . Ja do swojego mx16s bede pakował na wiosne assana albo corone . Odbiornik z zestawu z synteza narazie daje rade . Problemów zero . Ty chyba na razie tez zbyt wielkimi modelami nie latasz zeby robiło ci róznice to czy masz zasiegu 1.2 km czy 1.8 km . a po 600m modelu i tak nie widac . Za róznice w cenie miedzy mx16s a jeti edition mozesz kupic assana badz corone i w sumie zyskasz 5 lub 6 odbiorników . Ale to moje zdanie i sie nim zbytnio nie sugeruj . Kasa jest przeciez twoja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba na razie tez zbyt wielkimi modelami nie latasz zeby robiło ci róznice to czy masz zasiegu 1.2 km czy 1.8 km . a po 600m modelu i tak nie widac

dla mnie zasięg 1,8km to tyle co NIC... latam FPV i zasięg przynajmniej 3km to musi być.

Co to dużych modeli to ma takie na silnikach spalinowych do 15ccm

 

EDIT: do FPV bede latał na module 35mhz który też jest w zestawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid MX16 to niezły sprzecik. Ten nadajnik z dupleksem jest naprawde super, ceny odbiorników wcale nie są duże, ale przynajmniej sprawdzony europejski standard nie chinska... Latam juz prawie 2 i pół sezonu na tej przeróbce - jest naprawde dobrze - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.