Jump to content

Demontaż silnika w modelu sky hawk


marijuz

Recommended Posts

Dwoma wkrętakami, z obu stron dużej heksagonalnej podstawy, mocno naciśnij. Końce wkrętaków przystaw blisko zewnętrzej krawędzi. Ta sześciokątna podstawa zaciska w środku wałek stożkowy, zaciśnięty na osi silnika. Po zdjęciu obsady śmigła, odkręć wkręty i silnik wysuniesz od tyłu. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak. Ta część składa sie z dwóch części-wałka z widocznym gwintem, zakończonego częścią stożkową rozcięta i nasuniętą na oś i zewnętrznej, sześciokątnęj zaciskającej stożek. Postaraj się ściągać tą zewnętrzną cześć szesciokątną. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję wszystkim, udało się. Co do języka to nie olewam, przeciwnie, bardzo szanuję i denerwuje mnie kiedy ktoś w czasie rozmowy albo w telewizji "tworzy" nowe wyrazy, które jedynie brzmią podobnie do tych polskich, albo kiedy nadużywa się obcojęzycznych zwrotów tam, gdzie można je zastąpić ojczystymi. Oczywiście pomyliłem się, ale post, który zawiera jedynie informację o błędzie ortograficznym w temacie to lekka przesada. Rozumiem kiedy ktoś wypowie się co do tematu i przy okazji poprawi błąd, ale sama poprawka to chyba lekkie przegięcie ;p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.