Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w podłączeniu silnika!


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o pomoc. Zakupiłem na allegro aparaturę hobby king 2,4ghz 6ch do tego silnik emax, akumulator flightmax, regulator hobby king, śmigło, serwa. I robiłem to według instrukcji kilku modelarzy. Podłączyłem wszystko robiłem tak jak mi mówili i jak było napisane. Ale po podłączeniu wszystkiego serwa przesuwają się w jedną stronę. Silnik pika( i tu problem) dowiedziałem się, że silnik powinien piknąć raz normalnie później taki dłuższy. A u mnie pika cały czas i niczym ruszyć nie mogę. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

jedrekxxd, będziemy zgadywać co masz zepsute, źle ustawione itp do końca świata albo trochę dłużej :lol:

A Ty po prostu nie czytałeś instrukcji :shock:

 

Mała podpowiedź.

Na dole po lewej stronie nadajnika masz przycisk (jak nie masz, to się nie dziw - ja tylko zgaduję co to za nadajnik sobie kupiłeś :rotfl: ).

W komplecie z odbiornikiem masz zworkę (to masz na 100%)

Zrób z tego użytek (w instrukcji może być to matching, binding, code).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aparatura po wysylce nie ma instrukcji w komplecie,

ale zeby zbindowac to musisz :

do odbiornika wlazyc zworke- taki kabelek -wtyczka serwa z taka petelka

w miejsce napisu Bat , nastepnie podlaczasz zasilanie do odbiornika

teraz przy wylaczonym nadajniku wciskasz przycisk o ktorym pisal Hubert

i przy wcisnietym prrzycisku wlaczasz nadajnik

na odbiorniku i satelicie diody po kilku sekundach przestaja migac i swieca caly czas

teraz mozesz odlozyc nadajnik , wylaczyc zasilanie od odbiornika , wycignac zworke z Bat

i wszystko na nowo wlaczyc ,ale juz bez zworki

masz aparature zbindowana.

 

Zeby wejsc do rewersu musisz podlaczyc nadajnik do komputera

to o czym piszesz ze masz na samym dole to pewnie trymer

jesli Ci silnik nie zacznie pracowac to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim..

a jezeli chodzi o pikanie silnika to podlacz zasilanie na cofnietym drazku gazu (mozliwe ze silnik - regulator zglasza failstart - zabezpieczenie przed niechcianym wlaczeniem silnika) mój regulator reagował identycznie (tez mialem hobby kinga) tak wiec drazek gazu na minimum i dopiero podlaczasz akumulator do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.