Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w podłączeniu silnika!


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Obojętnie gdzie wepniesz zasilanie serwa będą chodziły , wg instrukcji aparatury powinenieś mieć pokazane gdzie podpiąć silnik .Jeżeli byś go wpinał w inny kanał to musiałbyś użyć mixera.W miejsce wpinania silnika wepnij serwo i sprawz czy chodzi , jeżeli chodzi to jest to sprawa regulatora. Sprawdź napięcie pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha pakiet był nowo kupiony i anie razu nie był jeszcze naładowany to może dlatego, że słabe napięcie idzie?

No ja miałem podobną sytuację. Też silnik "pikał" a serwa wychylały się max w różne strony. Dłubałem i wku... się strasznie. A okazało się że są słabe baterie w nadajniku :evil: więc bardzo możliwe, że w twoim przypadku jest podobnie tyle, że odbiornik nie działa właściwie. Swoją drogą pierwsze co powinieneś zrobić po otrzymaniu pakietu to go porządnie naładować. "Higiena" ogniw jest bardzo ważna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy o jakim pakiecie mowa... jeżeli li-ion lub li-pol broń Cie Panie Boże, żebyś go rozładowywał. Kiedyś w taki sposób formowało się akumultory Ni-Mh (chociaż nawet teraz z nowymi ogniwami nie robi się takich rzeczy, nowy pakiet ładuje się do oporu i dopiero rozładowuje - nie niżej niż 1.2V na ogniwo!! chociaż dopuszcza się nawet do 1V.) Li-pol'a nie wolno rozładować poniżej 2,4V na ogniwo (dla bezpieczeństwa przyjmuje się 3V na ogniwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozmowy w tym wątku zawieszam do czasu, aż jego autor zechce wyedytować temat na cokolwiek mówiący, o co zresztą został poproszony przez Roberta w drugim poście na pierwszej stronie.

 

Po zmianie tytułu proszę o PW z linkiem do wątku, to odblokuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.