Jump to content

jak moze wygladac model z depronu


rapier

Recommended Posts

Posted

A na czym polega ta metoda????? Jak wyprofilować depron aby uzyskał powierzchnie teoretycznie nie rozwijalne? I czym pokryć/pomalować aby tak wyglądał?

Posted

co do ksztaltowania to nie ma tu zadnych cudow. :szlifowanie, szpachlowanie. Wbrew pozorom depron ladnie sie wygina, nawet w niewielkim stopniu w pow nierozwijalne jak np tu

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?p=13936774#post13936774

lub tu ( zdjecia na dole strony )

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=689156&page=32

 

a powierzchnia jak zrozumialem jest wykonczona szklem wodnym

Posted

Autor modelu pisze, ze wykończony on jest (model, nie autor) lakierem do podłóg. Trzy warstwy, dobrze wyszlifowane, każda, papierem ściernym, na mokro (woda). pozdr.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.