rapier Posted December 30, 2009 Posted December 30, 2009 Mysle ze przy nastepnej okazji sprobuje tej metody. Model rzeczywiscie na niektorych fotach wyglada jak laminat http://www.rcgroups.com/forums/attachment.php?attachmentid=2950574
darek.3333 Posted December 30, 2009 Posted December 30, 2009 A na czym polega ta metoda????? Jak wyprofilować depron aby uzyskał powierzchnie teoretycznie nie rozwijalne? I czym pokryć/pomalować aby tak wyglądał?
rapier Posted December 30, 2009 Author Posted December 30, 2009 co do ksztaltowania to nie ma tu zadnych cudow. :szlifowanie, szpachlowanie. Wbrew pozorom depron ladnie sie wygina, nawet w niewielkim stopniu w pow nierozwijalne jak np tu http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?p=13936774#post13936774 lub tu ( zdjecia na dole strony ) http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=689156&page=32 a powierzchnia jak zrozumialem jest wykonczona szklem wodnym
bubu2 Posted December 30, 2009 Posted December 30, 2009 Autor modelu pisze, ze wykończony on jest (model, nie autor) lakierem do podłóg. Trzy warstwy, dobrze wyszlifowane, każda, papierem ściernym, na mokro (woda). pozdr.
MiQ27 Posted December 30, 2009 Posted December 30, 2009 Lakier do podłóg to na 99% bezbarwny akryl. Plastikowcy używają Sidoluxu
rapier Posted December 31, 2009 Author Posted December 31, 2009 Darek, co do powierzchni nierozwijalnych to tu jest swietna metoda robienia modeli http://www.magix-website.com/mppo06/50/75/C1/80/00/F2ED11DEB06E751857B4F47C/75C1F530F2ED11DE9296905457B4F47C.pdf
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.