Skocz do zawartości

MC3030 i moduł Assan X8D 2,4


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że pytam o sprawy elementarne, ale... nie mogę zbindować nadajnika MC3030 z podpiętym do gniazda trenera modułem Assan X8D z odbiornikiem X8R6. Oryginalny moduł HF 35 MHz wyjęty. Nadajnik (modulacja PPM) po włączeniu i pomachaniu drążkami nie wchodzi w tryb bindowania - LED w module Assan świeci na czerwono bez mrugania. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu nadajnika ruszaj 2 kanałem. Ja robię tak, że wychylam drążek na maxa i dopiero wtedy włączam nadajnik. Dioda powinna zacząć migać.

Wtedy podłączasz do zasilania odbiornik.

Pamiętaj o zwarciu kanału 1 i 3 w odbiorniku przed całą procedurą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mieliście rację - nie było sygnału. Ale teraz mam inny objaw: przez ok. 1,5 s po włączeniu nadajnika LED w module świeci ciągle na czerwono, następnie sekundowe pipnięcie i zmiana koloru na ciągły zielony. Machanie drążkiem nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.