Skocz do zawartości

Kłopot z filmem - jak odwrócić nagranie.


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrałem pierwszy filmik z samolotu na kamerce FCO2 ECO, ale coś mi nie wyszło, i film nagrał się "do góry nogami". :?

Możecie polecić jakiś darmowy, najlepiej (a jakże) program, który umożliwiłby proste "odwrócenie" wszystkich klatek filmu o 180*?

 

Mam Windows Media Maker, ale nie wiem czy i jak, można to zrobić w tym programie.

Zależy mi, na jak najprostszym procesie, bo mam 3 filmy do takiej poprawki, więc ręczne odwracanie każdej klatki np, nie bardzo mi pasuje. :P

Wolałbym, żeby program zrobił to za mnie.

 

PS. Od czego zależy orientacja kamery FCO2 Eco? Od położenia płytki z elektroniką, czy od ustawienia obiektywu? Instrukcja angielska składa się z trzech zdań na krzyż, z których tylko wynika jak włączać poszczególne tryby nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

windows movie maker. masz go odrazu zainstalowanego razem z windowsem...

Ale co Windows Move Maker madrian go ma napisał przecież. Jak znasz opcję WMM to ją opisz.....

Czytaj poprzednie posty ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.