Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Mam na imię Marcin. Obecnie mieszkam i pracuję Galway (Irlandia). Mam 27 lat i pochodzę z Leszna gdzie w wieku lat szkolnych uczęszczałem do pobliskiej modelarni. W swojej karierze modelarza udalo mi sie zbudować kilka jaskółek, sikorek i trochę innego ptactwa swobodnie latającego :wink:. W modelarstwie RC stawiam dopiero pierwsze kroki, właściwie to postawiłem już aż dwa - Decyzja powrotu do dawnego hobby i zakup potrzebych rzeczy do wielkiego "RC come back". Z uwagi na to, że pochodzę z Leszna, gdzie oprócz żużla szybownictwo jest wysoko rozwiniętą gałęzią sportu moim sentymentem są jednak szybowce i w tym kierunku chciałbym przecierać szlaki mojej przygody z modelarstwem.

Docelowo interesują mnie półmakiety i makiety szybowców wyczynowych. Mieszkam (tymczasowo) w kraju gdzie raczej wiatru nie brakuje także nie interesują mnie szybowce w wersjach moto - poza tym wiertarkę juz mam ;D. Zaczynam raczej standardowo - symulator lotów, easy glider, futaba 6EXP. Uznałem, że sezon 2010 powinno wystarczyć żeby się czegoś nauczyć. W zależności od absorbowania umiejętności pilotażu, w przyszłym sezonie skuszę sie na jakiegoś 2,6 metrowca :wink:

 

Tyle na początek ode mnie. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców RC i życzę wysokich lotów w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.