Skocz do zawartości

Easy Star - jak i czym wzmocnić


Makdaam

Rekomendowane odpowiedzi

Easy Star mk. 2 w powietrzu. Wcześniej zupełnie przypadkiem zobaczyłem mój model leżący na podłodze. Dopiera w takiej pozycji było widać, że ogon był skręcony w prawo (patrząc z góry). W związku z tym statecznik pionowy też był skręcony i stąd problemy w locie. Prawdopodobnie wada wynikała z tego, że sklejałem kadłub przyciskając jedną połówkę do drugiej leżącej na stole. Stąd naprężenie, które spowodowało po sklejeniu wyboczenie kadłuba. Wersja 2 ma wklejoną w ogon rurkę węglową dł. ok. 50 cm i śr. 4 mm - patent z Elektro Juniora S. Po wytrymowaniu na kierunku i wysokości lata bez zarzutu. Pętle też nie są problemem. Od poprzedniego weekendu wylatał już chyba 6 razy po śr. 18 minut. Dziś też dwa pakiety wypalone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.