Skocz do zawartości

Witam


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam WSZYSTKICH. Nazywam się Mateusz. Mam 12 lat i interesuje się informatyką, programowaniem, modelarstwem... :jupi:

Jako, że w modelarstwie nie mam prawie żadnej wiedzy... Mam nadzieję, że to forum to zmieni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Witaj na forum!

 

Pamiętaj, że na przy braku wiedzy należy dużo czytać, aby pojąć podstawy. Mamy specjalny dział "Od czego zacząć", i tam znajdziesz dużo wiedzy na dobry początek - szczególnie w tematach przyklejonych a samej górze ;)

 

Miłej lektury!

 

Pozdrawiam!

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie go przeglądam, ale jakoś nie ma tam za dużo o samochodach..

 

PS: Mam 12 lat, ale nie zadaję takich głupich pytań " Jak zrobić samochód RC " (bez wiedzy) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Sam na początku chciałem sobie zbudować autko RC, jednak pierwszym linkiem po wpisaniu w google "forum modelarstwa RC" był odnośnik właśnie do tego forum i tak jakoś poczytałem i postanowiłem jednak polatać, i tak mi zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.