Skocz do zawartości

Jaką ładowarkę do 2200 mAh li-po


sionziom

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dokładnie, Accucel 6 to najlepszy wybór. jak nie masz kasy, to alternatywa jest ładowarka z balancerem E-Sky, w tym linku masz za 36 zł, będziesz do niej potrzebował zasilacz 14V. Jej prąd ładowania to 0.8A wiec chwile będziesz musiał na naładowanie pakietu poczekać.

 

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1549,ladowarka-ek2-0851-000152-esky

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na takim elemencie jak ładowarka nie oszczędzaj, bo ją się kupuje raz na długi cza (nie zanosi się na jakiś nowy cud typ akumulatorów). Sam zainwestowałem w Ultramata 16 i nie żałuję, bo wcześniej miałem coś typu tego esky'ja i kląłem na czym świat stoi... Podsumowując, bierz tego Accucela 6 - RAZ, A DOBRZE 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze lądowanie się wydłuży, ile dokładnie to nikt Ci nie powie tak to jest przy bilansowaniu

 

Trwa 3 godziny, ładowałem prze pół roku. Potem nabyłem jedyna słuszną Accucel.

Co i innym życzę.

Napisałem o tej prostej ładowarce, trochę na przekór. Bo wiele osób ją lekceważy. A to jest dobra ładowarka, tyle tylko że mała i słaba, ale PEWNA, nie przeładuje pakietu, nie rozjedzie go. I jest najtańsza. Choć powinna być jeszcze tańsza. Jej wartość realna to 20 zł, a accucel jest wart pieniędzy które kosztuje w HK.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgadza się z tym esky. Ja rozwaliłem nim pakiet 2200 mah i dopiero po około 7-8 cyklach accucellem 6 wróciła do 80% pojemności pierwotnej i opuchlizna prawie zeszła. A odnośnie accucella 6 to bardzo go sobie chwalę. Mam jeszcze Sharka 10, ale zdecydowanie wolę accucella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.