Skocz do zawartości

Silnik TurboJet C2826/19


kaczma2

Rekomendowane odpowiedzi

Ze sklepu ABC-RC otrzymałem silnik o kV 1900 waga 60g wygląda masywnie

Dołączona grafika Dołączona grafika

Na zdjęciu z prawej strony widać 2 możliwości założenia śmigła. Z lewej dokręcana fabryczna piasta o średnicy osi 5 mm. Z prawej założona piasta od silnika szczotkowego na oś 3,17 mm

Dla tych co się przestawili na oś 3mm nieodpowiedni ale dla tych co mają piasty na oś 3,17 będzie pasował. Odpowiednie będą śmigła APC.

Zrobiłem pomiar poboru prądu z pakietu lipol 3S 1000mAh 10C

ze śmigłem 7x5 na rozruchu 11A i obniżył się na 10A

ze śmigłem 8x4 na rozruchu 15A i obniżył się na 10A

Wydaje mi się, że na 8x4 jest lepszy ciąg ale to jeszcze raz pomierzę w odpowiednim zamocowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Używaj linku, który zaznaczyłem na fotce :) Tylko oczywiście zmniejsz "wagę" fotki do max 150Kb :) Taka tylko mała sugestia :wink:

 

No mało C w tym Twoim pakiecie, baxter12 ma racje. Mógłbyś go porównać do podobnej wielkości Turnigy ?? Albo po prostu jakością wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem próbę na nowym pakiecie 20C. Na śmigle o dużym skoku pobiera 20A a na 7x4 mieści się w 15A, jednak na najwyższych obrotach wydaje bardzo niedobry dźwięk. Może to być spowodowane wadliwym łożyskiem. Wadę łożyska słychać obracając śmigło palcem a szczególnie gdy silnik jest przymocowany do łoża aluminiowego.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.