Skocz do zawartości

Acromaster


gruchu124

Rekomendowane odpowiedzi

No 3 miechy temu znalazłem filmy z latania acromasterem z końca roku szkolnego 2009. Nic na tym filmie wielkiego nie robię, a i też jeszcze tedy nie umiałem zbyt dobrze latać. Chyba jedna z moich najlepszych produkcji :lol2:

 

Moja ocena modelu to 4+ bo za słabo jak dla mnie reagował na kierunek. (a może to tylko mój taki był)

 

Filmik

 

http://www.youtube.com/watch?v=2Opg50cTbUo

 

Endżoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie pakiety zawsze były całe a model nie :D raz zacząłem biec po model ale nie dobiegłem. Zabrakło ok 2 sec. :ble:

 

Edit: nowe wcielenia acromastera jako paltforma na fco2 i model "wielozadaniowy" - długo nie pożyje :twisted:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

filmik z kamerki

 

http://www.youtube.com/watch?v=umhMNAwCmUw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie katane artexową mieliśmy już na lotnisku i coś nie podobało mi się jak ona lata. Podoba mi sie yak z extreme flight ( deska jak i ten normalny 48''), tylko że w pl nie ma sklepu z modelami EXF T_T . Budowanie hmmm.... z balsą dawno sie nie bawiłem w budowanie (głowie depron). No sam już nie wiem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści :)

 

ceny w sumie po mojemu nie są złe.

 

Addiciton 510-530zł

Extra 260 lekko ponad 600zł

Extra MX ponad 850zł jak pamiętam.

 

I katana MD stanieje na jakieś 650 :)

 

 

w sumie teraz nie wiem czy Addiciton (podoba mi się, leciutki, uniwersalny rozmiar, pożna nim poszaleć i ma genialne recenzje), no ale Extra albo Katana niewiele droższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ceny modeli Precision Aerobatics w Polsce (Nastik):

- Katana Mini 409 zł

- Katana MD 649 zł

- Extra 260 649 zł

- Extra MX 899 zł

- Ultimate AMR 779 zł

 

Co do ceny Extry MX to sprawdziłem po ile są u dystrybutorów w kilku krajach europejskich (Niemcy i Austria, Czechy, Włochy) i w każdym przypadku cena jest powyżej 1000 zł (a do tego trzeba doliczyć jeszcze transport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena mx :shock: :crazy:

Extra 260 hmm ciekawa ciekawa ...

addiction hmmm też ciekawe .... :wink:

Możesz rozwinąć co chciałeś wyrazić przez tą wypowiedź ? Osobiście odnoszę wrażenie sugestii że "to drogo" a jest wręcz przeciwnie i uzna tak większość ludzi mających styczność z tymi modelami lub ich zagranicznymi recenzjami. Od wieków wiadomo że za jakość się płaci a w tym wypadku ceny są co najmniej atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.