Jump to content

Modele Kijuice


JarekF

Recommended Posts

Witam.

Zbliża się wiosna (mam nadzieję, że tu na Wyspach już w lutym) chciałbym zaprezentować modele, które szykuję do oblotów. W tym temacie zebrałem i prezentuję wszystkie. Dla zainteresowanych mam informację, że oprócz TOTO 0, relacje pozostałych są tutaj na forum.

I Eskadra:

 

Dołączona grafika

 

Nieszczęsne motoszybwce.

Dlaczego nieszczęsne ?

Bo wyposażenie do nich wraz z ładowarką i innymi drobnymi gadżetami zakupione 19 września 09 dopiero teraz leci z Hong Kongu (temat na forum).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A teraz z innej beczki.

Największą frajdę sprawia mi budowanie modeli. Samo latanie (mimo, że przyjemne) trąca mi trochę zabawkarstwem. Spełniam się dodatkowo w budowie innego rodzaju modeli. Powinien być temat na forum "Chwalimy się" :D .

Chciałbym pokazać Wam moje modele nie RC.

Pierwszy jaki został zbudowany to szkuner rzeczny bocznomieczowy "Elba". Fotka dość stara, robiona jeszcze Zenitem, a za jakość odpowiedzialny jest skaner.

 

Dołączona grafika

 

Zaprezentowany model został sprzedany i pozostała mi po nim piękna profesjonalna gablota (szkło-aluminium) podświetlana halogenami. Model doczekał się następcy. Będąc teraz w Polsce na Świętach Bożego Narodzenia przywiozłem kadłub w stanie wykończonym. Pozostały maszty i wyposażenie do zabudowy. Mam zamiar go skończyć tutaj w UK. Dla spostrzegawczych na fotce Kolibra w dolnym prawym rogu widac go pod folią.

 

Następny to grecka Sakolewa z 1830r. Model wykonany wdg. planów z Modelarza.

 

Dołączona grafika

 

Przed wyjazdem do Anglii w 2006 roku również miałem zaczętego HMS BOUNTY. Kadłub do wyposażenia i wykończenia modelu czeka w Polsce na swoją kolej.

 

Dołączona grafika

 

Pozostałych w Polsce uwięziówek, szybowców i Wicherka 25 niestety nie mogę Wam pokazać. Nie mam fotek, a większość tych modeli pod wpływem czasu trzeba by wyremontować - zwłaszcza poszycia. :)

 

Odświeżam temat:

 

Porobiłem fotki następcy ELBY i chciałbym zaprezentować. Jak wspomniałem wcześniej model zamierzam ukończyć. Pozostało wykonanie wyposażenia i takielunek.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.