Skocz do zawartości

Wikol do depronu i magiczne kleje


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dodam,że kiedys klej intrloligatorski miał symbol C20,podobny do wikolu.można było go kupić w CSH,dodawany był do zestawu Foki ze styropianu.W sumie dobry klej,tyle że trochę elastyczny,ale nakładało sie go na balsę, czy fornir, po przeschnięciu kleiło się to na rdzeń styro. przy użyciu żelazka :jupi: Dodam jeszcze,że używam wikolu p.t Ponal Express itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

do podkładu pod panele który bardzo często zastępuje nam depron ze sklepów mleczarskich bardzo dobrze nadaje się klej CA JOKER Z MODELE SKLEP LUB CA Z MODELARNIA.PL TYLKO GESTY CA. JOKER GESTY KOSZTUJE 4.99ZŁ I BARDZO FAJNIE KLEI. aktualnie Wykonalem za jego pomocą skrzydło do Spitfire'a. polimerowego kleju firmy dragon nie testowałem ale kleilem polimerem firmy dorex i efekt był bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spróbowałem skleić Izofloor przy pomocy CA i aktywatora.

Prysnąłem jedną część aktywatorem, drugą posmarowałem średnim CA (oba produkty z Riku) i złożyłem. CA złapał tak szybko, że nie zdążył stopić tworzywa. W ten sposób uzyskałem kawałek Izoflooru 12mm 8)

Próbowałem to potem rozerwać, ale wyglądało na to, że zrobiło się niemal jednorodne.

Wcześniejsze próby bez aktywatora (albo z innym, który jakoś niechętnie działał) rzeczywiście wytapiały spoinę między płytkami Izoflooru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.