Skocz do zawartości

Reklamacja w hobbycity


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przecież wszystko jest opisane na stronie HK!

Informacja o statusie naprawy pojawia się jako komentarz w zamówieniu, na podstawie którego był kupowany reklamowany towar.

Your account will be updated to show the returned item, you can check your account purchase 'comments' section for updates.

 

Poza tym, czy musisz zakładać nowy temat pytając o takie pierdoły? Tematów o zakupach i reklamacjach w HK jest już kilkanaście. Niech teraz każdy pytający założy kolejny - to niniejsze forum będzie tylko o zakupach w HK. A takie forum już istnieje - jest prowadzone przez ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Your account will be updated to show the returned item, you can check your account purchase 'comments' section for updates.

Poza tym, czy musisz zakładać nowy temat pytając o takie pierdoły? Tematów o zakupach i reklamacjach w HK jest już kilkanaście. .

Nie dla każdego jest to takie oczywiste. Jak ja chodziłem do szkoły to jedynym słusznym językiem był język rosyjski, z którego i tak nie można było skorzystać w praktyce bo wyjazd do ZSRR był tylko dla wybranych. Jak się ma prawie 55 lat to nauka języków obcych jest jakby nieco trudniejsza. Poza tym wszyscy moi znajomi mówią po polsku więc nie było motywacji do nauki języka angielskiego a internet w Polsce pojawił się dosyć późno.

 

Co do translatorów to też nie zawsze tłumaczą zrozumiale dla laika. Szukałem na forum szczegółów ale nie znalazłem.

Przepraszam, że wyprowadziłem Cię w zdenerwowanie.

Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.