Skocz do zawartości

mocowanie silnika w SU-26 173cm


miras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Wzmacniając"domek" pod silnik(saito FA 220)zakleiłem kzrzyż wskazujący srodek osi silnika.Otwór na przewody paliwowe wyciąłem ale samego punktu osi silnika nie mam.Jak go odtworzyć?W którym miejscu linia pozioma a w którym pionowa? :cry: Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.Dzięki.

 

Ps.Jak się powinien mieć SU-26{173cm,4,5kg}od f3m do tego saito 1,2kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego :

 

Ich habe die kleine SU-26 mit ca 173 cm Spannweite. Das Teil ist echt empfehlenswert. Sieht Spitze in der Luft aus und fliegt wirklich gutmütig. Qualität des Fliegers ist wirklich Top. Angenehm für 3D, weil sie nicht diese schnellen Abrisse hat. Sackt viel eher durch.

 

Gruss Markus

 

tu link to dyskusji :

http://www.rclineforum.de/forum/thread.php?postid=3231293

 

 

Napisz do niego. Moze pomoze, moze nie , warto zapytac

 

Probowalem to wyslac jako PW ale cos nie dziala wiec zapodaje na ogolnym

http://www.rclineforum.de/forum/thread.php?postid=3231293

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Wzmacniając"domek" pod silnik(saito FA 220)zakleiłem kzrzyż wskazujący srodek osi silnika.Otwór na przewody paliwowe wyciąłem ale samego punktu osi silnika nie mam.Jak go odtworzyć?W którym miejscu linia pozioma a w którym pionowa? :cry: Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.Dzięki.

 

Ps.Jak się powinien mieć SU-26{173cm,4,5kg}od f3m do tego saito 1,2kg?

Panie Mirku,

Wydawało mi się ,że dobrze wytłumaczyłem Panu jak zamontować silnik. Dla pewności zamieszczam jeszcze zdjęcie fire walla SU26. Jeśli będą jeszcze jakieś kwestię , proszę

po prostu zadzwonić, napisać maila, GG. Zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą.

 

Pozdrawiam

Jakub Kowalski

www.eF3M.pl

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.