Skocz do zawartości

mój najnowszy projekt 55cm i 3700g do lotu


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnim czasy ujrzał światło dzienne mój nowy projekt czyli super, hiper model napędzany jedno cylindrowym dwukomorowym silnikiem na paliwo płynne. Model ma (uwaga) 55cm i 3700g wagi. Silnik wydaję przepiękny dźwięk a sam model jest dość wrzawy czyli idealny do 3D

 

 

model(ka) ma na imię Zuzanna :)

 

a tu kilka godzin po narodzinach.

 

Dołączona grafika

 

 

Prawda że piękna ? :) ciekawe czy będzie latać modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda że piękna ? :) ciekawe czy będzie latać modelami.

Na początku tylko rzucać po pokoju xD Ku uciesze tatusia oczywiście xD Ew przez przypadek jej się nadepnie na jakieś skrzydło, czy cuś xD

 

:jupi: GRATULACJE :jupi:

 

P.S

Przy takim obciążeniu pow. to raczej pylon, wspomnisz moje słowa, jak zacznie chodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D

 

Tak się slłada, że i ja z końcem grudnia stałem się posiadaczem (również) Zuzanny.

 

Ja mam wersję elektryczna. Na jednym pakiecie działa ok 2-3godziny.

I tu się pojawia fenomen. Wraz z użytkowaniem pakiet jest coraz bardziej naładowany.

Do tego robi się ciężki i wydobywa się z niego dziwny zapach.

 

Próbowałem rozładowywać z balanserem ale bez powodzenia - pakiety wydają się jednorazowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych gabarytach - kawał baby. Ale przynajmniej powinna się zdrowo chować, bez anoreksji.

Gratulacje dla mamy, szczęścia dla córy, a Tobie i gratuluję i życzę cierpliwości do obu... :wink:

 

PS

zacznij kombinować wysokie półki, solidne zamknięcia do szafek itp, bo za rok wszędzie jej będzie pełno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! :jupi:

 

Ja bym się bał brać ją na ręce z obawy, że jeszcze zepsuję;p

Ja też tak miałem... dopóki nie skonstruowałem własnego. I nagle wszelkie obawy znikają. A i kupa jakoś tak za bardzo nie śmierdzi :P .

 

 

Cytat:

nie bój jak podrośnie to inne "modele" będą za nią latały

 

I będą walki powietrzne za wstążką (podwiązką ) :mrgreen:

A Stary, jak porządna bateria p-lot, będzie strącał absztyfikantów na zbity pysk ze schodów. Oj, się będzie działo! ;-) :P

 

 

EDIT: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.