Skocz do zawartości

serva Alturn - opinie użytkowników


DarekRG

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem 640 MG-4 sztuki . chodzą porawnie na testerze do serw.Przedłużyłem lutując ładnie przedłużki ,załozyłem pierścionki przeciw szumowe , założyłem do modelu,podłączyłem przez power box competicion 7 kanałowy,zasiliłem 2 razy 2S 1600 ,włączylem futabe 12 a one zaczęły latać jak by miały ADHD w neutrum. Latały plus minus 12 milimetrów.Spróbowałem przez normalnego beka 8 amperowego z 6V na wyjściu / zasilając 2S/ i zachowanie takie same. Zmiieniając w serwach położenie neutrum też nic nie pomogło. Zasilanie 5 Voltowe też nic nie zmieniło jest to jedno wielki G...../wcześnie kupiłem też 640 i na testerze kręcił się jak silnik na okrągło/.Nikomu ich nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kiszka. Też miałem kiedyś tak z jednymi droższymi serwami, że na ubecu ich lekko telepało w neutrum a na zasilaniu Ni-MH jest wszytko ok, i pierścień ferytetowy też nie pomógł. Natomiast jak podpiąłem je pod inny ubec, to był spokój. Ale nie ryzykowałem już zasilania z modułami bo w powietrzu nigdy nie wiadomo. Na ziemi zawsze jest dobry zasięg, a w powietrzu zaz lepszy, raz gorszy i nie wiadomo czy by się wtedy cos nie wydarzyło, a kolejnej kasy nie chce wrzucić w piach, tak więc latam na cięższym zasilaniu Ni-MH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.