Skocz do zawartości

Extra 300 epp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w temacie . Jako że dotarło do mnie zamówione epp , postanowiłem cosik z tego wyrzeżbic . Wybór padł na Extrę 300. Cos w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=o78u8fO_qlQ . Wiadomo że epp do najlżejszych materiałów nie należy wiec po wstepnych obliczeniach wyszło mi że obciążenie powierzchni nośnej bedzie między 17 a 22g/dm2 . Waga do lotu 560- 700g , roypitos 110 cm , dugosc ok 100cm , powierychnia nosna ok 32dm2 .

 

Waga i obciazenie w zaleznosci od wzposazenia .

 

Mam pytanie dotyczace obciazenia 22g m2 . Jak to sie bedzie spisywac przy braku profilu :?:

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele akrobatów shock czy akro z epp i depronu latają na zasadzie wielkich drzwi od stodoły z mocnym silnikiem. Jeżeli masa będzie duża ale silnik wystarczająco mocny to oczywiście poleci, ale chodzi o to aby było jak najlżej, bo wtedy jest zwiększona zwrotność, manewrowość i rozszerza się gama możliwych figur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.