Skocz do zawartości

Dolnpłat Dromader - jak z wyważeniem


darek.3333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej w tym Dromaderze razi kołpak. Zdejmijcie go, będzie wyglądał bardziej dromaderowato. I tak tu niczemu nie służy (aerodynamicznie), a tylko szpeci. I można by mu dać czterołopatowe smigło, jak w oryginale. Brrr jak ten kołpak szpeci. Reszta bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. I tak tu niczemu nie służy (aerodynamicznie), a tylko szpeci.

Kołpak niestety czemuś służy - a mianowicie do użycia rozrusznika. Próbowałem przyłożyć rozrusznik do śmigła bez kołpaka ale mi zawsze zeskakiwał. A jeszcze ciekawiej by było jak by mi zeskoczył w momencie zaskoczenia silnika. :wink: Już i tak nie mam czucia w jednym z opuszków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba obrocic gume w rozruszniku i po sprawie. ja tez dopiero w zeszlym sezonie sie o tym dowiedzialem.

nie każda gumka sie do tego nadaje, ale fakt jest taki że obraca się gumkę która ma denko i dziurkę na dnie :]

 

No i trzeba pamiętać o ściereczce i najlepiej spirytusie lub denaturacie bo jak się dobrze ufajdoli przepalonym olejem podkładka na śmigle i gumka rozrusznika, to z racji mniejszej powierzchni stylu powstaje mały kłopot z zakręceniem silnikiem - wtedy lekkie czyszczenie i odpalamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz się zacznie, ale motylu, siła tarcia nie zależy od wielkości powierzchni trących (powierzchni styku-jak piszesz). A jeśli chodzi o gumkę, to można ją sobie przerobić lub dorobić inną. Do pracy bez kołpaka. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.