Skocz do zawartości

Problem z wyborem aparatury!!! Optik6 Czy JR X347 ?


Koper20

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem X-347 i bardzo zadowolony byłem z tej aparatury. Trudne może być ustawienie jej bo brak graficznego menu ale ja miałem wprawę z jej młodszym bratem x-3810. Oprogramowanie dosłownie takie same, układ menu identyko. Aparatura naprawdę ok ale ja nie jestem obiektywny bo wychowano mnie na JR i wierny jestem tej marce.

Jeśli aparatura jest sprawna za dobra kasę to bym kupił. Łatwo przerobić na 2,4GHz, 7 kanałów, program dla samolotu, szybowca i heli. Trochę mało bo tylko 4 modele można ustawić, ale na początek starcza. Sprzęt solidny Japoński.

Co do Hitec się nie wypowiem bo widziałem i miałem w rękach tylko Prism 7 dawno temu i w porównaniu z JR to wypadało słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwie aparatury w posiadaniu i jedna z nich chcę sprzedać. Zastanawiam się tylko która dłużej sprosta moim wymaganiom (przechodzę na benzynówki).

Skoro masz obje to porównaj programy, która lepiej Ci pasuje i tą zostaw. JR bardzo łatwo zmodyfikować na 2,4GHz. Kupujesz moduł, odbiorniki np Assana i masz tanio dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR bardzo łatwo zmodyfikować na 2,4GHz. Kupujesz moduł, odbiorniki np Assana i masz tanio dobry sprzęt.

Hiteca dokładnie tak samo.

Miałem nadajnik Optic 6, następnie MX-12 i aktualnie posiadam JR X-3810. Jak dla mnie Graupner/JR ma bardziej przejrzyste menu i łatwiej cokolwiek ustawić. Podejrzewam że tak samo będzie w tym JR X347.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.