Skocz do zawartości

Jaki heli na poczatkek..


elektron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Ostatnio zwiekszyla mi sie ilosc modeli ( N-ergie i nowy 2 plat) ale niestety..... pomimo moich oczekiwan zaden z modeli nie podniosl ilosci adrenaliny w locie :(

Modelami robie co chce - lacznie z lataniem miedzy przeszkodami i ani mi cienisnie nie skacze bo wiem ze to zrobie...

 

A wiec pomyslalem sobie moze heli mi w tym pomoze....

 

Koszt max 800 zl z wszystkim ( po za nadajnikiem - mam juz FF9).

Chce aby mogl latac i w domu i przy bezwietrznej pogodzie.

Co tu duzo gadac- chce aby wygladal jak heli a nie jak cudo 22 w (np lama).

 

co mi doradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ani nie mam czasu na budowe ani checi.... Nawet Cessna lezy i wola o keson...

 

Pozatym zalezy mi na tym aby latac gdzies niedalego domu - czyli na boisku do pilki gdzie wasze latam modelami. A spalina to moge zapomniec aby tam wystartowac/wyladowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój DF4 to raczej żyje własnym życiem w powietrzu więc się nie ciesz za bardzo :D

Ale dołożę trochę części zamiennych ,może dojdziesz dlaczego tak ma ,a może znajdziesz kogoś z doświadczeniem z helikami.

W każdym razie latanie DF4 (moim) to czysty przypadek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój DF4 to raczej żyje własnym życiem w powietrzu więc się nie ciesz za bardzo :D

Ale dołożę trochę części zamiennych ,może dojdziesz dlaczego tak ma ,a może znajdziesz kogoś z doświadczeniem z helikami.

W każdym razie latanie DF4 (moim) to czysty przypadek)

 

zgrabnie to okresliles :) DF4 robi co chce, niekoniecznie to co chce pilot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no modelik cieszki jak na poczatek , ale widzialem wmiare stabilnie latajace podobnej klasy model latający w wawie , z tego co mi wiadomo to przycinaja tam łopaty na spływie -zwiekrza to obroty i zarazem jest bardziej stabilny , no i podctawa wywarzyć wszystko co się da , wrazie problemów wpadnij na forum EPHELI ,

powodzenia i durzo cierpliwości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epheli juz dokladnie przegladam :)

Jak narazie nie mam jeszcze modeliku w lapie wiec trudno mi cokolwiek o nim powiedziec.

Czy moglbys mi powiedziec jak wywazyc helikopter? :roll:

Z tym przycinaniem smigiel to czytalem ale nadal nie wiem co dalej z tym "interesem" zrobic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe :D Wywiadowke przezylem to juz bedzie tylko z gorki :D

A za tydzien bede mial prawdziwa adrenaline - zaczunam kurs teoretyczny do kursu szybowcowego. 3 weekendy pod rzad wyklady ok 9-17...... a potem 26 czerwca biore namiocik i przez 3 tyg spie na lotnisku i latam codzniennie szybowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien bede mial prawdziwa adrenaline - zaczunam kurs teoretyczny do kursu szybowcowego

 

Adrenalina to jest przy pierwszym starcie za wyciągarką albo samodzielnie pilotowanym locie za holówką, a nie na kursie teoretycznym ;)

Jak się szkoliłem na szybowcach, to chyba najpierw mieliśmy praktykę, a kurs teoretyczny w "międzyczasie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my tez tak mielismy miec ale cos tam w aeroklubie sie pokisilo i teorie musimy miec wczesniej. Dlaczego mowie za adrenalina mi wzrosnie ? - bo przed kursem teoretycznym "przelecimy" sie szybowcem z instruktorem aby zobaczyc czy to nas kreci i czy ktos nie panikuje D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wybacz moje zdziwienie i sarkazm ale znasz Ty sie na smiglach ?!

Flybary miales zalozone odwrotnie ! :D:D:D

Teraz modelik lata pierwsza klasa - wisze sobie w powietrzu :D:D

Brak podwozia treningowego zaowocowal rozklejeniem sie orginalnego ale juz to naprawilem. Jutro kolejny dzien lotow i z samego rana poprawek w heli :)

Generalnie jestem w 100% ZADOWOLONY !!! :D

Heli to super maszynka - juz zbieram na rexa :D

 

Jutro zaloze temat i wszystko opisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.