Skocz do zawartości

szybowiec


Mariusz S.A.U.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zeby nikt nie mówił że buduję tyko "deprony" i że niezbyt pozytywnie wływa to na sprawy wątrobowe :wink:

to filmik z lotu mojego nowego szybowca (choć konstrukcja z przed 20 lat):

http://www.sau.bleszno.net/filmy/SKY-EXPRESS.wmv

 

 

jeśli kogoś interesuje relacja z budowy modelu to zapraszam na:

http://www.saumodelarnia.fora.pl/sky-express-t577.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany b. ladnie.I ten fornir z polyskiem.Klasa.

Obejrzalem Twoja relacje z budowy,piekna robota, widac to.

No ale dosc tych komplementow.Mam pytanie do Ciebie.

Filmik krecony z pokladu -czym? Nie widze tzw. olsnien przy sloneczku- super.Czy te jakosc filmu pogorszyla konwersja na mniejszy wymiar czy tak juz mial surowy film?

Mam taki szybowczyk-prawie identyczny, podobno ma 26 lat,hamulce na lince stalowej,a jedno serwo zajmuje tyle miejsca co dwa :crazy: .I wazy podobnie.Ale nie lata tak jak Twoj.

Czekam na nastepne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Model wykonany b. ladnie.I ten fornir z polyskiem.Klasa.

powierzchnia skrzydła jest zagruntowana akrylem wodorozcieńczalnym , następnie kilkakrotnie lakierowana akrylem dwuskładnikowym i szlifowana na mokro po każdym lakierowaniu coraz drobniejszym papierem ściernym, na koniec polerowana pastą polerską i woskowana. Na zdjęciu powierzchnia skrzydła po polerowaniu , ale przed woskowaniem:

DSC03965.jpg

przy okazji widoczny aparat którym kręcony był filmik.

Czy te jakosc filmu pogorszyla konwersja na mniejszy wymiar czy tak juz mial surowy film?

film został skompresowany (zamiszczając film w necie zawsze wybiera się kompromis pomiędzy jakością i objętością pliku.

w oryginale wygląda to mniej więcej tak:

q3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.