Skocz do zawartości

Bonsai od modrzeja


modrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś podobne zjawisko widziałem w modelu z arthobby. Dyskusja czemu się tak dzieje stanęła na tym, że masa jest źle rozłożona tzn serwa w skrzydle daleko od kadłuba, Ale również ogon był bardzo wiotki w porównaniu do naszych zawodniczych modeli (podczas rzutu kadłub ugina się około 15 i więcej centymetrów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej mam rurkę z wędziska z włókna szklanego... ciężko ją ugiąć... Tą samą rurę mam w mancie i mantą można rzucić bez przewracania jej na plecy... Więc to nie kwestia rury w tym przypadku, zwłaszcza, że ta rurka w Bonsai ma ledwo 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hah, ostatnio rozwaliłem kadłub od bonsai'a przy rzucie. zamarzyło mi się żeby tak spróbować ciut mocniej rzucić. W połowie półobrotu usłyszałem trzask pękającej balsy, po wypuszczeniu była już sama walka żeby skrzydeł nie rozwalić. Efektem jest zdewastowany kadłub ( zrobi się nowy ), dziura w poszyciu i plama na dumie latacza. Na szczęście belka ogonowa , elektronika przetrwały :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już z nowym kadłubem dziś troszkę polatałem :) . Przy wietrze model to po prostu cud, miód i orzeszki. Trzyma nawet trzyma się powietrza przy wietrze. Tylko pilot jeszcze taki kiepski w takie klocki. Na dziś musiałem skończyć bo kołek się zaczynał ruszać, a ciskałem dość mocno ( chyba ).

 

edited: filmik z jednego rzutu http://picasaweb.google.pl/zonbi93/Pulpit#5470838346813719970 proszę komentować . Wiem, że jakoś nie jest powalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.