Skocz do zawartości

Skelp z depronem w Rzeszowie ?


HubertFab

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poszukaj sklepu budowlanego lub takiego z Panelami Podłogowymi.

Pytaj o piankowe (polistyrenowe) "podkłady pod panele", 3 lub 5mm.

 

O Depron nie pytaj, bo to nazwa z USA i prawdziwy depron ma chyba tylko jeden sklep w Polsce. Więc sprzedawcy nie wiedzą o co chodzi i mówią, że nic takiego nie mają.

 

Podkłady bez problemu dostaniesz w Leroy Merlin w Krasnym przy ul. Lwowskiej (wylotówka na Łańcut). Ceny zwykle ok. 20-30zł za paczkę 10 arkuszy, zależy od producenta i grubości.

 

Na ul. Rejtana masz Komfort - tam mają gładki dwustronnie podkład pod panele 6mm.

 

Na pewno są też inne, mniejsze sklepy z takim asortymentem.

Po prostu :google: i "Rzeszów panele podłogowe sklep".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO ilu modelarzy z Rzeszowa się odezwało :) Nie wiedziałem, że tylu nas w moich rodzinnych stronach, a na forum o żadnych wpólych lotach czy modelarni w okolicy cisza :P

A co do podkładów pod panele w sklepach typu Castorama itp to nie wiem dla czego ale zawsze jak pytam o podkłady gładkie 6 mm pokazują mi korkowe. Takie to chyba nie poleci :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCMB na przemysłowej

Tam jest teraz Majster ! :)

 

Tam kupiłem styrodur 2cm na mój model. Depronu nie ma :(

 

 

W innych sklepach sprawdzę. Szczególnie w praktikerze bo nie tak drogo...

 

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich modelarzy, a szczególnie z Rzeszowa!

 

Co powiecie na loty w Bratkowicach ? Mam niezły kawałek pola za domem! 0,5km*300m bo potem już małe drzewa się pojawiają. Piszcie GG 10344736. Mile widziane wszystkie samoloty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nie znajdziesz to warto wybrać się do sklepu z panelami np Komfort. Tam mają zielony o grubości 3 i 6 mm po bajecznie niskich cenach. Jest ciut bardziej miękki niż biały ale zawsze lepszy rydz niż nic :P Ja się tak uratowałem przy robieniu katany 3D :D

Kiedyś na Rejtana widziałem w czy czymś takim jak Majster, Castorama (już nie pamiętam nazwy sklepu), niedaleko Media Markt. Trzeba po prostu zarezerwować kilka godzin na chodzenie i powinno się znaleźć. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupowałem w casoramia więc tam jest na pewno pakowany w paczkach po 10 sztuk za 36 zł paczka, ale sprzedają też na sztuki jest zielony i brązowy z rowkami z jednej strony, o grubości 6 mm, 5mm i 3 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Komforcie byl przynajmniej miesiac temu gladki 6 mm.

Co do cen to najqatrakcyjniej kupisz w dawnym RCMB i Liroju.

Niestety w RCMB dosc zniszczony byl na krawedziach i wybralem Liroja (rowkowany Arbiton).

Na sztuki niestety nie uswiadczysz przynajmniej na moje pytanie byla negatywna odpowiedz od pracownikow.

Mozesz tez na bernardynskiej kupic za jakies 15 zl arkusz 6mm obustronnie gladkiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo,

 

Właśnie wróciłem z lotów (wiatr był ok 3-5 m/s) Nawet zrobiłem 1 pętlę w życiu. 8)

 

 

Kilka dni temu kupowałem w casoramia więc tam jest na pewno pakowany w paczkach po 10 sztuk za 36 zł paczka, ale sprzedają też na sztuki jest zielony i brązowy z rowkami z jednej strony, o grubości 6 mm, 5mm i 3 mm.

A jakich wymiarów jest jeden arkusz?

 

Liroju

Czy chodzi o Leroy Merlin ?

 

 

PS: Chyba nie ma potrzeby zakładania nowego tematu więc zapytam tu:

Potrzebuję model w miarę duży (ponad 1,5m rozp) i tak żeby załadować na niego 150gram ładunku do z rzutu. Napęd elektryczny szczotkowy, i z depronu lub styroduru. Jak najmniej podatny na wiatr.Jaki polecacie?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W castoramie arkusz ma 120cm x 50cm, i jak już pisałem sprzedają na sztuki. Cała paka 10 sztuk kosztuje 36zł ileś groszy więc za taki arkusz jak łatwo policzyć wychodzi 3,6.

W rzeszowie dostępna jest też płyta EPP w sklepie emodel

tu masz link http://www.emodel.pl/materialy-do-budowy-modeli-plyty-epp-c-71_75.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi dzisiaj w Komforcie sprzedali na sztuki depron Arbitron 3mm rowkowany i 6mm zwykły za ok. 3 zł sztuka, za wszystko zapłaciłem 9 zł, ale miałem zniżkę 5% bo zamawiałem przez internet. (jak ktoś zamawia przez internet to niech się nie sugeruje ceną która jest tam, bo 1m kw. to ok 1,5 arkusza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.