Jump to content

Gdzie ktoś lata w okolicach Bierunia (Oświęcim, Bojszowy, Lę

witold_pi

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jakoś nikt z kolegów modelarzy się nie chce przyznać do tego lotniska w Bojszowach, czyżby bezpańskie albo nie czytają PFM ? Teraz tam nie jeżdże w tym kierunku i nie wiem czy ktoś tam lata. Pozdrawiam.

Ja plywam zaglowkami ale cos mnie ciagnie do latania i chetnie sie wybiore jak bedziecie latac. Prosze dac tylko znac gdzie i kiedy.

Latali kiedyś na łące przy rzece w Oświęcimiu, ale jak teraz to nie wiem (było to ok 10 lat temu), spenetruj teren daj znać

Witek

• 2 weeks later...

Witam wszystkich w tym temacie.Latałem tam kilka razy, ja i moi synowie modelarze(chyba lepsi ode mnie).Lotnisko jest prowadzone przez miłych ludzi,wystarczy przyjechać a podejdzie opiekun ,gdyż lotnisko widzi z okna.Chętnie spotkam się też z modelarzami goszczącymi na tym forum,tym bardziej że mam do oblatania model 3D.Może któryś dzień długiego wikendu :D ?

Witaj Mirek,dzięki za podjęcie tematu. Ja tam nigdy nie latałem tylko jeździłem w tym kierunku do roboty i przez to wiem o tym lotnisku.Też mam do oblatania Pipera spaline i dobrze by to zrobić na porządnym lotnisku. Chyba się tam kiedyś wybiore. Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.