Jump to content

Gdzie ktoś lata w okolicach Bierunia (Oświęcim, Bojszowy, Lę


witold_pi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jakoś nikt z kolegów modelarzy się nie chce przyznać do tego lotniska w Bojszowach, czyżby bezpańskie albo nie czytają PFM ? Teraz tam nie jeżdże w tym kierunku i nie wiem czy ktoś tam lata. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja plywam zaglowkami ale cos mnie ciagnie do latania i chetnie sie wybiore jak bedziecie latac. Prosze dac tylko znac gdzie i kiedy.

Latali kiedyś na łące przy rzece w Oświęcimiu, ale jak teraz to nie wiem (było to ok 10 lat temu), spenetruj teren daj znać

Witek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich w tym temacie.Latałem tam kilka razy, ja i moi synowie modelarze(chyba lepsi ode mnie).Lotnisko jest prowadzone przez miłych ludzi,wystarczy przyjechać a podejdzie opiekun ,gdyż lotnisko widzi z okna.Chętnie spotkam się też z modelarzami goszczącymi na tym forum,tym bardziej że mam do oblatania model 3D.Może któryś dzień długiego wikendu :D ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mirek,dzięki za podjęcie tematu. Ja tam nigdy nie latałem tylko jeździłem w tym kierunku do roboty i przez to wiem o tym lotnisku.Też mam do oblatania Pipera spaline i dobrze by to zrobić na porządnym lotnisku. Chyba się tam kiedyś wybiore. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.