Skocz do zawartości

2.4 Ghz Assan do MC 22 s


dali

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tym wątku jest fragment o montażu modułu Spektrum + Mc-22. Gdzieś tam się przewija informacja o sygnałach na płycie. Z wątku wynika że jest normalizacja tych wyjść dla Graupnerów >= mc-16 ale głowy nie dam.

 

Mam uzupełniony mc-16/20 o moduł Assana.

Tutaj są jakieś zdjęcia z tej przeróbki. Kulawe trochę ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za pomoc. Udało się mnie znaleźć wątek który mnie interesuje a może się komuś tez przyda. Jest jak dołożyć do MC 22s modułu Assana i tez przy okazji znalazłem jak zmodyfikować zwykłego MC 22 ale z modułem Jeti. Na koniec jeszcze modyfikacja MC 24 też z modułem Jeti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko jak działa ten system,zasięg itp. chciałbym coś takiego zamontować w MC-19

Z góry dzięki.

A co sądzicie o tym systemie http://www.hobbyking.com/...le_&_RX_(DSSS)_

Witaj

 

Używam Assana w MC 16/20 już od roku dokładnie tego http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8354&Product_Name=X8D_2.4GHz_trainer_port_X8-hack_module_%28PPM_Only%29 sprawuje się rewelacyjnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co czytałem na różnych fotach to chwalą sobie system Asana. Do mnie właśnie dotarł przesyłka ale niestety jestem za granica jeszcze troszkę i jak wrócę na połowie marca to montuje do radyjka i będę testował. Paczka dotarła w 6 dni z Chin. Jak tylko zamontuje i przetestuje dam znać.

Krzysztof pytanko jakie używasz odbiorniki i do jakich modeli je stosujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assan z powodzeniem zastąpił mi 35MHz w sensie ekonomicznym. Mam trochę modeli po prostu i potrzebuję tanich odbiorników. Tutaj mogę pochwalić producenta :wink: .

Powoli skłaniam się jednak ku Jeti ze względu na możliwości systemu : telemetria, obsługa dwóch odbiorników itd.

 

Używam innego modułu Assan'a niż Krzysiek. Tego montowanego przez Krzyśka jeszcze nie było w ofercie sklepu. Ale całe pudełko udało się zmieścić w obudowie MC-16/20. Zrobiłem możliwość przełączania między 35MHz a 2,4GHz.

 

Edit: literówka

Edit [2] : styl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof pytanko jakie używasz odbiorniki i do jakich modeli je stosujesz ?

Mam dwa X8 R6 6Ch 2.4GHz z krótka anteną jeden z długą i jeden 7 kanałowy z krótka w zasadzie używam ich w modelach spalinowych Katana 1,4 m Madness 2 1,75 m Wilga 2000 sprawują się doskonale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.