Skocz do zawartości

Okazyjny pakiet w Warszawie, tanie podkłady panelowe.


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w "Modelarni" na "Bitwy Warszawskiej".

Sklep raczej z okazji nie znany, z reguły wręcz odwrotnie.

Ale dziś trafiłem pakiet RAY 2S 1100mAh 33C za... 49zł. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2948,pakiet-lipol-1100-mah-7-4v-33c-ray-gold-airplane

Były też inne pakiety RAY o wysokim C i całkiem, całkiem miłych cenach, jak na Stolicę i jeden z najdroższych sklepów w Polsce. :wink: Dla porównania podam, że pakiet Xtreme" do małej Lamy 2S 850Mah 20C, kosztował 65zł.

 

Akurat brakowało mi jednego pakietu, żeby uzbroić wszystkie modele. W przyszyłym miesiącu poszukam regulatorka i wreszcie poleci Aeronca, na nowym silniku.

 

Zaś przy okazji odwiedzając sklep Brico Depot na Jagielońskiej 82 (Od ronda Starzyńskiego w stronę mostu Grota, za stacją Neste), zauważyłem dość tanie podkłady pod panele 3 i 5mm. Jasno zielone, rowkowane, produkcji innej firmy niż Arbitron... Chyba to była "Flora", czy jakoś tak.

 

3,5 za 1m2 3mm i ok. 4,2 za 5mm.

Za paczkę wychodziło odpowiednio 17zł groszami 3mm i 21zł z groszami za 5mm.

 

Nie kupiłem, więc nie wypowiem sie na temat jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.