Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mnie pytanie dręczy. Czemu w rurę wydechową wtykamy rurkę biegnącą od baku? i dwa: czy jeśli zostawię samo kolanko ,a wydech zrobię tak żeby spaliny wylatywały z tyłu modelu, ewentualnie kolanko sam zrobię jakoś i wydech ustawię z tyłu, to czy jeśli nie podłączę tego wężyka do wydechu, to co się stanie? Model gs vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Napisz coś bliżej.To że silnik ciepły to jeszcze nic nie znaczy,konkretnie jaka temperatura.(Jak nie masz termometru to ślina na palec i przejedź po głowicy.Jeżeli ślina się gotuje to za wysoka temperatura,jeżeli szybko odparowuje ale się nie gotuje może być,jeżeli długo pozostaje mokre -za niska temperatura)Jaka pojemność silnika,jakiego paliwa używasz (% nitro),o jakiej ciepłocie masz teraz wkręconą świecę?

Czy gaśnięcie następuje podczas ruszania z miejsca,czy podczas jazdy po gwałtownym dodaniu gazu?

Chyba sobie wpiszę w motto "nie jestem wróżką"

Jeżeli nie poradzisz sobie to zadzwoń do mnie (nr.tel podam Ci na PW),spakuj paczkę i przyślij model do mnie,ew. zapraszam do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja nie sprawdzę nic, bo szarpanka jest dead. (dead=nie do naprawy)

ale powiem tak:

silnik gs, 18cu(nie wiem jak to się przekłada na ccm) gaśnięcie następuje przy ruszaniu z miejsca przy gwałtownym dodaniu gazu, nic się nie dzieje, jeśli powoli dodaję gaz. paliwko to big bank 16% świeca nn. miałem a5 (zamieniłem z "firmowej" bo myślalem, że tamta źle grzje, a5 się spaliła, a firmówka nadal działa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkręć dolną śrubę (tą w osi przepustnicy) o 1/8 obrotu.i próbuj.Jeżeli wzrosną wolne obroty to odkręć śrubkę wolnych (taka mała umieszczona pod kątem do osi gaźnika).Wkręcaj aż nastąpi poprawa.Słuchaj jak silnik schodzi z wysokich obrotów.Jeżeli schodzi zbyt wolno lub pracuje nierówno odpuść 1/8 i skręć górną śrubę(na wejściu do gażnika z wężykiem) o 1/8 obrotu.Sprawdzaj temperaturę.

Co padło w szarpance?Wszystko da się naprawić chyba że szarpałeś do końca i pękł bębenek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarpanka padła dawno temu, urwał się wężyk, naprawiłęm, zajefajna linka z castoramy wytrzymalsza niż oryginalna, a teraz poszłą sprężyna, niestety w dwuch miejscach, przy bębenku i w połowie ::lol::

muszę kupić szarpankę, ale powiedz mi czy do 18cu (ile to kurde ccm?) pasować będzie na 12cu czy lepiej na 21? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.