Skocz do zawartości

[P] Plany Bu 131 Jungmann


St.Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję planów dwupłata BU 131 Jungmann tylko nie z Modelarza. Plany zamieszczone w modelarzu mam. Moim zdaniem (może się mylę albo za dużo wymagam) ale te plany są narysowane i opracowane od ,,kopyta''. Skrzydła są bardzo dobrze rozrysowane ale kadłub i usterzenie a i też pozostałe rzeczy to ,,masakra!!!". I dla tego prosiłbym, jeśli ktoś ma tego modelu lepsze plany lub namiary na nie o kontakt PW. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie budowa repliki tego samolotu.

Dołączona grafika

Uważam że jest to dość ciekawa maszyna choć słyszałem inne opinie o niej. Jeszce raz dzięki za jakąś kolwiek wiadomość.

 

Pozdrawiam

Marek&Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego :D

Dzięki, dzięki bardzo za link, jestem twoim dłużnikiem. W końcu ktoś konkretnie się odezwał i w miarę poważnie potraktował ten temat. Masz u mnie duże piwo. Jeśli nie dzisiaj to w tym tygodniu napiszę do tomka (tom000)

 

Pozdrawiam

Marek&Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.