Skocz do zawartości

http://www.rcpro.pl


Adam P.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem w tym sklepie regulator Tower Pro 30A. Przesylka doreczona blyskawicznie za posrednictwem milej pani z impostu;) Przedwczoraj zamowilem serwa i przedluzacze do serw. Ceny faktycznie atrakcyjne szczegolnie te przedluzki.

Moja jedyna uwaga: duzo towarow jest niedostepnych tzn. jest napisane `brak towaru`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem paczke z sewami. Szybka przesylka bo zaledwie 2 dni, ale nie dostalem zadnego rachunku czy paragonu. Nie wiem czy to przez pomylke? Ciekawe co by bylo gdybym chcial je np. reklamowac? Czy wam sie tez to zdazylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zamawiałem u niego: silnik, regulator, akumulator i ładowarkę.

Po tygodniu wysłał mi że paczka zaginęła na poczcie i mam czekać.

Czekałem i po miesiącu wysłałem mu e-maila co z tą paczką, a on się nie odezwał.

na szczeście przed zakupami dogadałem się z nim że płace przy odbiorze.

 

Taką samą sytuacje miał muj kumpel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Odkopie temat, bo miałem przyjemność kupować w tym sklepie... W niedziele zamówiłem aparaturę Graupner MX-16 Hott (super cena + drugi odbiornik gratis). W poniedziałek otrzymałem uprzejmą informację telefoniczną, że nie ma na stanie, bo wykupili i apkę wyślą dopiero w środę (myślę, sobie no co te dwa dni spokojnie poczekam), ku mojemu lekkiemu zdziwieniu od razu dostałem propozycję 50zł rabatu jako rekompensatę za wydłużenie realizacji zamówienia. No 100% szacunku do klienta. Przesyłka przyszła dzisiaj (tak jak było ustalone) bezpiecznie zapakowana, kurierem, wszystko jak należy. Gorąco polecam sklep!

 

A jeśli chodzi o reszte asortymentu, to rzeczywiście mają dość ubogo i nie najtaniej... Ogółem sklep bardziej skierował się na samochody, niż samoloty czy heliki RC. Jednak na tym co mi zależało (nadajnik Graupner), mają w bezkonkurencyjnej ofercie cenowo - wyposażeniowej.

 

Edit. Właściwie temat do przeniesienia do później założonego działu "Opinie o sklepach", w dodatku jeśli jeszcze nie ma tam tego sklepu. Taka uwago do moderacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.