Skocz do zawartości

Odbiornik z Lamy V3 w innym modelu.


myszorek1212

Rekomendowane odpowiedzi

Moduł z V3 niczym się nie różni od modułu V4. Różnice są w budowie ramy i obudowy. Elektronika ta sama.

 

Nie wiem tylko, po co chcesz przerabiać, zamiast kupić po prostu 6-cio kanałowy odbiornik E-sky'a EK-420, na którym będziesz miał większy zasięg niż na tym dziadostwie z Lamy.

Nie będzie rewelacyjny, ale wystarcza do małych, prostych modeli.

50 czy 60zł, to nie taki cymes. Zjesz po prostu o 6 kebabów mniej... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że oprócz odbiornika 6-cio kan trzeba jeszcze mieć taki nadajnik, ten z lamy ma tylko 4-ro kanały.

A czy zasięgu nie zwiększa się przez zwiększanie mocy nadajnika? Może i ten 6-cio kanałowy odbiornik E-sky'a jest bardziej czuły, ale nie wiem czy jest to odczuwalne w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić po prostu 6-cio kanałowy odbiornik E-sky'a EK-420, na którym będziesz miał większy zasięg niż na tym dziadostwie z Lamy.

A ja myślę, że w 4in1 lamy tkwi właśnie taki odbiornik.

Moją lamę przerobiłem według instrukcji z YouTube :

, a uzyskany odbiornik wraz z oryginalnym nadajnikiem z lamy, sąsiad używa w metrowym Pibrosie i nie ma problemów z zasięgiem.

 

 

No tak, tylko że oprócz odbiornika 6-cio kan trzeba jeszcze mieć taki nadajnik, ten z lamy ma tylko 4-ro kanały.

Nadajnik 4CH działa z odbiornikiem 6CH. Po prostu obsłuży tylko 4 kanały.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.