Skocz do zawartości

modyfikacja pierwszego modelu


tom-ek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I pomijajac regiel silnik dzialalby stale na pelnej mocy bez mozliwosci kontroli ?

Dałem tom-ek'owi przykład kiedy może coś takiego zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrodzilo sie kolejne pytanie :|

 

Patrzylem na rozne modele ladowarek i najczesciej trafia sie na ladowarki do Lipoli 2-3 cele. No a jesli chcialbym kupic jakis pakiet RX, do zasilania jedynie odbiornika w modelu szybowca? Potrzebowalbym napiecia < 6V. Czyli na przyklad pojedyncza cela Lipol. I czym takie cudo naladowac ?

 

Jak sadze ladowarki do lipoli nie nadaja sie do ladowania pakietow NiMh (np. 4,8V) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możesz kupić np. Accuela-6 . Ja kupuję ładowarkę do lipoli 2-3s , A do ładowania pakietu z aparatury i pakietu do odbiornika ładuję orginalną ładowarką hitec'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli dobrze rozumiem do odbiornika masz maly pakiet Ni-xx (nie lipol) ktory ladujesz inna ladowarka ?

 

Jakiej pojemnosci pakiet wziac do odbiornika - w planach szybowiec rozpietosci ok 2m, serwa SK, SW i lotki ? Czy sam odbiornik pobiera duzo pradu na obsluge serw?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w szybowcu mam pakiet. A w samolotach mam zasilanie z regulatora czyli BEC

 

Ja na pakiecie (2 serwa w szybowcu) 600mAh latam około 20-30minut. Wiec powinieneś kupić około 1000-1500mAh pakiet i będzie latania na cały dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.