Jump to content

Dyskusja o silniku w hype mx-2

pawel66

Recommended Posts

na początku silnika, średnica 4 mm kupiłem taki drut stalowy ale nie pasuje mimo piłowania itd :? trochę wszedł po dobijaniu młotkiem może dobije jutro bo dziś już późno - jest żeby się sąsiedzi nie czepiali

producent mądry jest przy samym silniku zrobił zwężenie żeby to właśnie tam pękało :evil:

może podeślecie linki do zamienników?;p np z hobbycity :faja:

który lepszy? czy różnica wagi będzie miała duże znaczenie?

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7074 albo

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7125 mocniejszy

No jest mądry. Zazwyczaj robi się coś takiego, żeby po kraksie można było wymienić sam wał zamiast całego silnika. Podejrzewam, że nie pękł sam z siebie ?

"trochę wszedł po dobijaniu młotkiem "

Tym narzędziem to nalezało by wybic głupotę z głowy :evil:

Poza tym podajesz linki do dwóch silników i to bardzo róznych .Jeden to potworek 600 W a drugi to tylko potworeczek 300 W, podaj może do czego chcesz go użyć

No najpierw biłem później pomyślałem :roll:

do akrobata z pianki ok 1kg waży

no ale ich waga ledwo się różni podobnie cena wiec zastanawiam się czy nie dołożyć troszkę żeby do następnego modelu starczyło :ble: poza tym fajnie mieć duży zapas mocy

a wał pękł bo na krety na boisku się pokazały :mrgreen: a tylko troszkę się do tego dołożyło niedziałające servo (nie zauważyłem usterki)

Guest Kuba.K

no te są wyraźnie lżejsze tamte cegłówkowate były :P tylko jak z mocą tu nie podali

"Nie którzy to by chcieli na jednym silniku latać halówką, metrowym trenerem, półtorametrowym pylonem i dwumetrowym modelem 3d. "

tak by najwygodniej było :twisted:

no pewnie ! jeszcze szybciej będzie latał jak cegłę dołożysz :jupi:

śmigiełko 10 ja w standardzie mam 13x4 ;/ i nie chce zmieniać

pionowo to ja na tym co mam lecę na 1/2 gazu ;/ dodaję więcej tylko na nożu (dziś ten nóż go ubił :x )

Jak zwykle winne serwo, a to nóż.

Temat był jak wymienić/naprawić wał, a teraz jest po raz nie wiem który jaki silnik do jakiego modelu.

było dokładnie tak ze nożem sobie lecąc za mało gazu dałem i za szybko się do ziemi zbliżyłem ;] zdążyłem go na podwozie "przestawić" (ale podwozie szajsowate jest non stop się urywa od byle czego :evil:) podwozie poszło sie .. Podniosłem model i puściłem z reki (nie sprawdzając serw) jak go przechyliłem do zakrętu to się ster kierunku wychylił i pociągnął do ziemi :mrgreen:

Morał: byle co się stanie sprawdź 20 razy - teraz zapamiętam ;D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.