Skocz do zawartości

Dyskusja o silniku w hype mx-2


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

na początku silnika, średnica 4 mm kupiłem taki drut stalowy ale nie pasuje mimo piłowania itd :? trochę wszedł po dobijaniu młotkiem może dobije jutro bo dziś już późno - jest żeby się sąsiedzi nie czepiali

 

producent mądry jest przy samym silniku zrobił zwężenie żeby to właśnie tam pękało :evil:

 

może podeślecie linki do zamienników?;p np z hobbycity :faja:

 

który lepszy? czy różnica wagi będzie miała duże znaczenie?

 

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7074 albo

 

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7125 mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"trochę wszedł po dobijaniu młotkiem "

Tym narzędziem to nalezało by wybic głupotę z głowy :evil:

Poza tym podajesz linki do dwóch silników i to bardzo róznych .Jeden to potworek 600 W a drugi to tylko potworeczek 300 W, podaj może do czego chcesz go użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najpierw biłem później pomyślałem :roll:

 

do akrobata z pianki ok 1kg waży

 

no ale ich waga ledwo się różni podobnie cena wiec zastanawiam się czy nie dołożyć troszkę żeby do następnego modelu starczyło :ble: poza tym fajnie mieć duży zapas mocy

 

a wał pękł bo na krety na boisku się pokazały :mrgreen: a tylko troszkę się do tego dołożyło niedziałające servo (nie zauważyłem usterki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te są wyraźnie lżejsze tamte cegłówkowate były :P tylko jak z mocą tu nie podali

 

"Nie którzy to by chcieli na jednym silniku latać halówką, metrowym trenerem, półtorametrowym pylonem i dwumetrowym modelem 3d. "

 

tak by najwygodniej było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ! jeszcze szybciej będzie latał jak cegłę dołożysz :jupi:

 

śmigiełko 10 ja w standardzie mam 13x4 ;/ i nie chce zmieniać

 

pionowo to ja na tym co mam lecę na 1/2 gazu ;/ dodaję więcej tylko na nożu (dziś ten nóż go ubił :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było dokładnie tak ze nożem sobie lecąc za mało gazu dałem i za szybko się do ziemi zbliżyłem ;] zdążyłem go na podwozie "przestawić" (ale podwozie szajsowate jest non stop się urywa od byle czego :evil:) podwozie poszło sie .. Podniosłem model i puściłem z reki (nie sprawdzając serw) jak go przechyliłem do zakrętu to się ster kierunku wychylił i pociągnął do ziemi :mrgreen:

 

Morał: byle co się stanie sprawdź 20 razy - teraz zapamiętam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.