Skocz do zawartości

budowa modelu rwd 5 -a w zasadzie o zakupach w HK


kumza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciezko z Toba wytrzymac otej Turnigy jest napisany watek dlugi jak z polski do Chin i jeszcze w ch.... Przeczytaj wpierw cokolwiek na forum zrozum to co przeczytales a potem dzialaj

i prosba do modow wykasowac posty nie zwiazane z tematem bo balagan sie zaczyna robic

czyli caly temat bo zaden post nie na temat budowy RWD :jupi:

edit Kuba byl szybszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na moje fundusze kupie jednak Hobby King 2.4Ghz 6Ch.Mam prozbe jaki zestaw smigło silnik i regiel bedzie dobry do rwd 5 http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?catname=Towerpro+Combos&idCategory=179&ParentCat=192 i jaką najlepiej baterię do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić zasilacz do ładowarki z zasilacza do kompa. Ja na razie wezmę jakiś akumulator. A jak trafie na jakiś w komisie to kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz starego zasilacza do kompa to polecam zasilacz od xbox'a 360 za poniżej 50 zł można kupić spokojnie.

A przerobienie polega na rozbiciu wtyczki i połączeniu przewodów:

3 żółte razem(12V),

3 czarne razem(masa)

i czerwony i niebieski (o ile dobrze pamiętam) to włączanie zasilacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc od wczoraj zaczełem budowe rwd wczoraj udało mi się zrobić prawe skrzydło

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

do wygięcia skrzydła zastowowałem suszarki i taśmy taśme nakleiłem na krawędz natarcia.

I dziś udało mi się skończyć skrzydło

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak będę miał czas to zrobie kadłub. :D:D narazie tyle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej ładowarki bedzie potrzebny zasilac tak ?

Istnieje możliwość zasilenia go z akumulatora samochodowego. Jeżeli masz samochód, to nie ma problemu z zasilaniem.

 

EDIT: zapomniałem dodać, że nie polecam ładowarek tego typu http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6507 . Ich żywotność jest nie duża, łatwo zepsuć. Ładują małym prądem, co jest wadą i zaletą; wadą, bo długo ładujesz, zaletą, bo zwiększa to żywotność pakietu. Najlepiej byłoby kupić polecaną Turnigy A-6 http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7028&Product_Name=Turnigy_Accucel-6_50W_6A_Balancer/Charger_w/_accessories , ale jak nie masz na nią pieniędzy na nową możesz poszukać używanej na giełdzie/allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]utawic ruwno
,e,tam.Czepiasz sie chłopaka,jak miałem tyle lat to udało mi się zrobić dwa lewe skrzydła :devil: po przemyśleniu zrobiłem drugi kadłub :D I i dorobiłem dwa prawe skrzydła :jupi: i miałem tym sposobem dwa modele :rotfl: ttp://img202.imageshack.us/img202/8789/lata701.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.