Jump to content

karambolis8

Modelarz
 • Content Count

  872
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Siechnice
 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jedyny poważny argument jaki ostatnio usłyszałem w tym temacie. Poza tym najwięcej mają do powiedzenia ludzie, którzy w Siechnicach nie mieszkają, bo śród samych mieszkańców tematu w zasadzie nie ma.
 2. To co ostatnio na ten temat w internecie wypisują to wierutne bzdury i czysta dezinformacja. Światło widać z daleka jak się wysoko w chmurach odbija. Boki szklarni są osłonięte. Załączam zdjęcie z wczoraj w nocy z centrum Siechnic.
 3. W moim chińskim aerografie ta blaszka była zamontowana na końcu którejś z wewnętrznych rurek na zasadzie rozklepanego nita. Obejrzyj te wewnętrzne elementy, czy gdzieś resztek takiej rozklepanej krawędzi nie ma.
 4. No właśnie supporty typu tree wygenerują się mniej więcej tak, a nie od samego stołu. Nawet jeśli ustawić dla bezpieczeństwa minimalny kąt odchylenia mniejszy od tradycyjnego 45%.
 5. Drukowanie wanny na boku w całości da bardzo dobrą wytrzymałość i nie ma dużych powerzchni do podpierania. Mam na myśli podział części jak poniżej
 6. Dobrą opcją na support jest "tree" Taki support generuje się jako odrośl od niższych warstw modelu, które supportów nie potrzebują, więc generuje się go bardzo mało. Dobrze skonfigurowany bardzo łatwo i czysto usuwa się bez narzędzi. Przy twoim modelu wanny niezależnie czy drukowałbyś płasko, czy na boku, tych supportów będzie bardzo malutko.
 7. Kupiłem ostatnio emaxy ES09MD na aliexpress. Luzy mają mniejsze niż Corony i KST DS113MG. No i działają, tyle mogę powiedzieć. U mnie jeszcze nie latały.
 8. W zeszły weekend taki komplet małych sprężyn widziałem w Castoramie za ok 20zł
 9. Trzeba poczytać w dokuekntacji danego softu jak to zrobić prawidłowo. Na wskazania barometru ma też wpływ opływ powietrza. Powinien być osłonięty od wiatru.
 10. Jak jesteśmy w temacie wytrzymałości wydruków, to tu jest sporo cennych informacji (zaczynając koło 7 minuty) https://www.youtube.com/watch?v=fbSQvJJjw2Q
 11. Bo barometr przy uruchomieniu trzeba wyzerować na poziomie gruntu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.