Jump to content

Artur Lis

Modelarz
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About Artur Lis

 • Birthday 09/19/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Artur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po co tyle zachodu , z oddaleniem domowników 150m . Najlepiej zamknąć, wszystkich domowników w piwnicy , będą najbezpieczniejsze bo klucz będzie miał tylko On i wypuści kiedy skończy latać .
 2. Artur Lis

  Nowy

  Na wszystko ! tak jak ze samochodem używanym, najlepiej podjechać do diagnosty
 3. Mentor Modelarstwa , SEKCJA MODELARSTWA LOTNICZEGO - opowiada Marian Kaziród - YouTube
 4. DO USUNIĘCIA , NIEAKTUALNE . Tak jak w temacie , cena za liść (arkusz) cena -10zł Posiadam około 50 arkuszy . Więcej na PW.
 5. A jak ma się z lataniem na ""Zboczach "" trzeba zgłaszać każdą górkę ? Oddaloną od zabudowań z zastosowaniem oddalenia od najbliższych budynków min 300 metrów , często latam na owych zboczach , przyznam się ze jest to trochę obciążające . .
 6. Drogi Piotrze , A można prosić, o link do tego sklepu ?
 7. kpawel, Dziękuję za plany .
 8. Witaj Pawle , Tak to były te plany , tylko Instruktor zmienił konstrukcje skrzydeł ze klasycznych na styropianowe ze względu na naukę przez nas latania Zmiana polegała , rdzeń styro , natarcie listwa sosnowa 5x5 dźwigary sosna 3x8 , spływ sosna 3x10 oklejony rdzeń styro papierem pakunkowym na wikol , reszta tak jak w planach jest . By nikomu, nie było szkoda rozbić modelu pracochłonnego z skrzydłami konstrukcyjnymi . Bardzo się cieszę ze masz te plany . Popytaj jak z skanowaniem , jestem bardzo chętny na te plany . Gdybym je miał od razu wziąłbym się za budowę owej Pętli . Pozdrawiam Cię Serdecznie Artur
 9. Chyba nie bo to , Instruktor miał na dużym formacie A0. Z tego co pamiętam , w tej chwili już nie ma tej modelarni. Dałem takie pytanie, bo sam mam chęć zrobić, sobie po tylu latach Pętle. Znów przypomnieć, sobie stare dobre czasy .
 10. W 1995 roku , budowałem na modelarni w Domu Kultury do nauki pilotażu na uwięzi . Model o nazwie ""Pętla "" czy ktoś posiada te plany ? Model był bardzo prosty w budowie , kadłub to deska balsowa10mm oklejona z obydwóch stron sklejką 1mm , skrzydła to rdzeń styropianowy , stateczniki to balsa 2mm Bardzo szybko się, budowało te Pętle by później uczyć się latać . Czy ktoś, pamięta tą Pętle ?
 11. Witam , Jak w tytule , zestaw kiedyś rozpoczęty ale nie złożony . Stan jak na foto , nie wiem czy jest kompletny ale myślę ze jest na 95% . Cena 150zł
 12. Foremnik , Kadłuba DLG + kadłub Cena 100zł Więcej inf., na PW
 13. Artur Lis

  Pirat

  Czasami je robię , ostatnio odstawiłem je na "' bocznicę "" ale wrócę do moich perełek (Piratów ) Teraz, robię jak zwykle Dzidy F3F Reszta na PW
 14. Artur Lis

  Pirat

  Jeżeli Pirat , to na profilu nasadowym HQ 3,0-13 Witku , cięciwa przy skali 1/5 to 205mm Kilka dziesiątek , takich naklepałem .
 15. Już zakupiłem odkurzacz do warsztatu w Grudniu , więc u mnie sprawa zakończona .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.