Jump to content

Artur Lis

Modelarz
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About Artur Lis

 • Birthday 09/19/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Artur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapytanie, z czystej ciekawości czy ktoś już dokonywał zakupu na powyżej 800 - 900zł. Jak ma się, to do VAT i CŁO. Pod warunkiem ze zadeklarowana wartość paczki będzie jako zabawka ?
 2. Sprzedam, model ślizgu Mono 1 . Jest to model zawodniczy , który brał udział w zawodach , nosi normalne ślady eksploatowania - użytkowania .Cały kadłub, jest z włóknień węglowych (KARBON)Wał napędowy jest osadzony na łożysku i panewkach ślizgowych.Kadłub posiada komorę zalewową , która pełni rolę wywrotki , powróceniu po dodaniu gazu ,model sam się odwraca .Model sprzedaje ,tak jak na zdjęciu , wewnątrz posiada serwo kierunku , bez silnika i regulatora . Cena dla użytkowników, forum - 400zł Więcej, pytań udzielę na PW.
 3. Dzięki za odpowiedz , szukać to ja potrafię i to bardzo . Ale jednostkowa, ilość mnie nie interesuje, potrzeba co najmniej 20kompletów hamulców lewa i prawa strona Dł 250mm zwykłe aluminiowe bez serwa manualne .
 4. Zapytam Was , przeszukałem chyba całego Ali w poszukiwaniu Hamulców Aerodynamicznych nie znalazłem . Może któryś, się kiedyś spotkał z hamulcami ?
 5. Kraina , mlekiem i miodem płynąca dla modelarzy z Aliexpressu się skończyła Wszystko, co dobre kiedyś musiało się skończyć .
 6. Witam, Jak w temacie + gratis dokładam 10m Rowingu węglowego płaski . cena 40zł
 7. Chińczyki i tak znajdą sposób by sprzedawać tak jak do tej pory było . Bo i tak zdają, sobie sprawę ze stracą połowę klientów . Towary a zwłaszcza, te modelarskie nie są jakościowo rewelacyjne , i to ich zmusi do kombinowania . A trochę, modelarzy się i tak zaopatruje u nich .
 8. Cześć Romanie, A ten, lżejszy kawałek listwy próbowałeś porównywać z Eukaliptusem ?
 9. Do sprzedania, w takiej formie do skończenia. Pirat w skali 1/5 rozpiętość 3M Skrzydła są już przygotowane pod lakier , wstępnie są pomalowane lakierem podkładowym 2K . Na zdjęciu jeszcze nie widać skrzydeł pomalowanych . Model jest 85% zrobiony , w każdej chwili mogę wysłać . Cena jaka, mnie interesuje 1500zł + wysyłka
 10. Byłeś blisko ''Czujnik zegarowy ''?
 11. Klapy max w dół , a lotki minimalnie do góry !
 12. Trochę nie ładnie , tak rządzić się nie swoim autorstwem . Jest to temat , czysto ""Kulturalny "" ?
 13. bierz pod uwagę , nie ołów tylko dojdzie waga regulatora , bo to już ten co masz nie będzie .
 14. zostawić , te używki i kupić nowego , używki 1200 zł a dołożyć i kupić porządnego Jeti . Te ptaszysko, musi fruwać to i silnik trzeba odpowiedni . Jeti Phasor Race 2026 kv 3600 - HEPF Modellbau
 15. Zdejmij tą imitacje karbonu a pod nią zazwyczaj są śrubki boczne .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.