Jump to content

Artur Lis

Modelarz
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

About Artur Lis

 • Birthday 09/19/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Imię
  Artur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy takich warunkach, dokładałeś dodatkowo balast ?
 2. Miałem ten sam problem , tylko u mnie dostało się odrobinę oleju i zawór przepuszczał w dwie strony powierzę . Wykręciłem wymyłem w benzynie ekstrakcyjnej i kłopotu nie ma. Czasami takie , fikuśne potrafią się robić rzeczy .
 3. KLUB, został zamknięty z powodu Covida 19 😁
 4. Dziękuję , Nie no szpilek, ani innych ostrych krawędzi nie mam potrzeby wbijać . Po prostu rozglądam się od jakiegoś czasu za bardzo prostym w każdym calu blacie . Chodzi o to by powierzchnia była idealnie na ""Zero "" nawet co do mikrona wyprowadzona . Bo jak już się robi, modele skrzydła kadłuby więc wszystko musi być zgrane . Myślę, ze ten spełnia moje oczekiwania 😀
 5. Witaj , Nachodzi mnie na taką płytę kamienną . Jakie ma rozmiary, jaki ciężar ? Wygląda na lastriko czy się mylę ?
 6. to już lepiej, zrobić zgrzewarkę z transformatora z mikrofalówki . Trzeba tylko usunąć, uzwojenie Wtórne i nawinąć 3- 4 zwoje (przewodem ) grubą linką miedzianą w izolacji . Jak przerobiłem uszkodzoną kuchenkę mikrofalową na zgrzewarkę do blach - YouTube
 7. Przepisów spisane 6 stron , każdy radzi jak może . Pytanie, brzmi z czystej ciekawości . Czy , Któryś z szanownych kolegów miał jakąś kontrole w czasie wykonywania lotów / lotniku ?
 8. Epidian 5 + PAC np. 7gr E5 : 3 gr Pac ,wyjdzie mocna spoina , na drugi dzień będzie utwardzona .
 9. czy możesz coś więcej napisać o mieszaniu dwóch składników ile Żywicy , ile PAC i czy wagowo rozrabiałeś ilości czy objętościowo ? Dodam od siebie, dla mnie sytuacja jest dziwna bo az 3 dni na utwardzenie . Duże znaczenie, ma sposób wymieszanie obydwóch składników i ważenie proporcji .
 10. Sławku z wielkim, zainteresowaniem śledzę Twoja relacje . Ale czy czasami , nie za grubo będzie zaczyna to trochę przypominać "Pancernika" Tą 80g odpuściłbym sobie, ze względu na grubsze włókna , będzie potrzebowała większej ilości żywicy . Nie będzie się ładnie układać na przejściach statecznika pionowego ,żebra nasadowego , rantów kabiny a położyłbym 3 X 25g . A warstwa na przód 2 X 25g lub 2 X 33g Ogólnie super relacja .
 11. Przed laminowaniem , należałoby wyciąć ten fragment natarcia i wstawić odcinek listwy z sosny . Później, można prze laminować kilkoma warstwami. Tkaniny szklanej cieniutkiej ok 25gm/2 - 49gm/2
 12. Artur Lis

  Nowy nabytek

  A to jak, każdy to każdy . Ja, też jestem w posiadaniu MDS 6.5 Ale nowszy 😁
 13. Cześć

  50 zł za jaki kawałek?

 14. Normalnie ręce tutaj opadają , będzie "" Bicie piany które piny będą pasować Nie pisałem tego , ale się domyślam ze Autor tego tematu pokaże w sklepie o jakie chodzi , a sprzedawca mu dobierze . Jest kilkadziesiąt rodzaju Goldpinów krótkie długie , kątowe , jednorzędowe ,dwurzędowe itd .
 15. Zwykły sklep z częściami elektronicznymi . "" GOLDPINY " koszt 2- 3zł
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.