Skocz do zawartości

problem z aparaturą VG6000


elo ziomek131

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem mam aparaturę sanwa vg6000.

Gdy ją włączam zaczyna piszczeć i pojawia sie napis "hi" na wyświetlaczu .

W instrukcji pisze , że to funkcja zapobiegająca włączeniu silnika na pełnej mocy i , że wystarczy przesunąć drążek sterowania silnikiem w dół , ale gdy to robie nic sie nie dzieje i nie przestaje piszczeć, jak to jest opisane w instrukcji .

Proszę o pomoc.

Edit :

Postarałem się , aby można było przeczytać o co koledze chodzi oraz poprawiłem tytuł.

 

Edit2:

Proszę ,pisz po polsku oraz pomyśl trochę , jak poprawnie nazwać swój wpis na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

:lol: Większość komputerowych nadajników piszczy gdy ma rozładowane baterie. :lol:

Ale to chyba nie w tym problem. Spróbuj przysiąść z instrukcją i poczytać a jeżeli nie szkoda Ci zapisanych modeli to możesz spróbować zrobić reset danych no chyba że do tego musisz wejść w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za tytuł wątku "Problem...." ?? Sorry ale poniżej pasa... my wszyscy mamy kupę problemów a można to chyba jakoś jaśniej napisać?

 

W aparaturze sanwa VG6000 rzeczywiście tak jest jeśli się ją uruchamia z drążkiem gazu w pozycji innej niż minimum piszczy i pokazuje napis HI. To co piszą w instrukcji tak powinno być . Próbowałeś włączać z drążkiem na dole? Może jest coś skopane z tą aparaturą.

 

To że aparatury piszczą jak mają słabe aku to chyba każdy wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez awatara, zero myślenia przy nadawaniu tematu, nick jak każdy widzi.

Poziom posługiwania się językiem ojczystym poniżej poziomu trawy.

I chce wam się tu pisać? Nie lepiej poczekać na osiągnięcie przez elo coś tam elementarnego poziomu homo RCens :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.