Skocz do zawartości

Puzzle z mojego S8D ;/;/


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mialem nadzieje ze nigdy niebede pisal w tym dziale, ale coz, kiedys musi byc ten pierwszy raz.Dzis bylem na festiwalu dla mlodzierzy i ich rodzicow w Piekarach, mialem zrobic 3 loty na silniku moim modelem S8D. Pierwszy lot ladnie pieknie :) Wszyscy zadowoleni:P a drugi masakra... Model na wyrzutni dostal kopa od silnku 30n/s i uderzyl o rurke ktora ma przytrzymac stateczniki... pekla dzwignia statecznika;/. Model poszedl prosto w szkole obok... a co bylo dalej to widac na zdjeciach ponizej... Wazne ze elektronika cala :)

 

Tak model startowal, widac rurke przy statecznikach...

obraz478gt9.jpg

 

A tak wygladal model po kasacji :evil: :evil: :evil:

obraz479nt5.jpg

obraz512so2.jpg

obraz511dt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Wieczu! Jak ktoś ma zapał i trochę czasu to kilka wieczorów i znowu latasz! (szkoda że ja do takich nie należę, ale mam nadzieję że jeszcze... :roll: )

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczu! Jak ktoś ma zapał i trochę czasu to kilka wieczorów i znowu latasz! (szkoda że ja do takich nie należę, ale mam nadzieję że jeszcze... :roll: )

 

Pozdrawiam :D

 

nie no mam jeszcze dwa inne s8d ale niesa zbyt dobre... kolejny juz sie robi;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nieoplaca naprawiac bo niebedzie takiej doskonalosci lotnej a pozatym niewytrzyma na silniku;/

no wlasnie

a i ciezszy byl by :P

i wylecial bys o 30m nizej :devil:

 

Wieczu jednak poproszę Cię o plany S8D żebym na obozie miał już jednego

bedziesz latac w s8 ???

uderzyl o rurke ktora ma przytrzymac stateczniki...

a nie da sie go zalozyc na te strone co ja latam klasykiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.