Jump to content

Sebart Sukhiu 30e


uve

Recommended Posts

Witam

 

Zastosowałem w tym modelu linki dla steru kierunku. Wczoraj chciałem zamontować serwo wysokości i dopiero wtedy zauważyłem, że akurat biegną tam linki. Musiałem wyciąć otwór trochę wyżej. Niestety w tym miejscu balsa jest dosyć delikatna i mocowanie serwa na śrubki nic nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł ? Może na CA wkleić ?

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Jest taki rozpuszczalnik do CA. Bez problemowo powinno wyjść.

taki o:

http://www.rcskorpion.pl/...roducts_id=7461

No nie do konca bezproblemowo. Wyjdzie, ale z rozpuszczona obudowa na 99%. Poza tym takie polaczenie musi byc elastyczne. Takie rzeczy wkleja sie jak juz to na zywice piecominutowa, ale tylko w przypadku lekkich modeli piankowych.

 

Tutaj trzeba podkleic sklejka, albo plytka drukowana.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że będzie pasowało tylko nie do tego modelu.Pomyśl logicznie zanim zadasz pytanie a przede wszystkim czytaj opisy.Wys.podwozia 8,5cm drut 3,17 mm.Jak na tym będzie stał (o lądowaniu nie wspomnę)model o rozp 1300 mm i wadze 1200 g

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że zapytałeś , bo trzeba dobrac grubość, a nie rozstaw do wagi modelu. Takie kupne podwozie moze się okazać sztywniejsze od blachy aluminiowej.Przy wadze 1200g drut 2,5-3mm.Nastepnie druty 4-5mm juz powyżej 2kg.Ostatnio przerabiałem podwozie w swoim Yaku 1200g i na drucie 3mm stoi stabilnie i ładnie amortyzuje.Drut 4mm sprawdził się w modelu 2,3kg a model stał bardzo wysoko.

F 150 jakie Ty bys tam dał druty ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.