Skocz do zawartości

Toto0


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Jan

Rodzina jak ??????????????

Upierdliwa?????????????????

Moja Kochana Żona przez duże "ż" tolerluje mojego konika.

:rotfl: :rotfl:

Edit:

17-03-2010.

Jedrula.

Przepraszam za retrospekcje nie do końca na temat TOTO.

Czekam na dalszą relację. Śledzę temat.

Początkujący RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A którego Poniedziałku ?? :roll:

 

 

Jendrula daj no jakieś zdjęcia filmik bo czekam i czekam i doczekać się nie mogę :-)

 

 

Słyszałem Jedrula że tutaj na forum nie lubią jak się pisze posta pod postem. ( EDYTUJ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę przesadziłem z tym wklejaniem :oops: zdjęć ale wręga silnikowa i ta wręga przed skrzydłami w kształcie litery T wycięte. :jupi: :jupi:

 

EDIT

Wczoraj się pomyliłem napisałem, że mam wręgę główną i silnikową, a mam tylko wręgę główną i podkładkę pod ster wysokości.

Wygląda tak ( myślę, że dobrze). ;D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wygląda tak ( myślę, że dobrze).

Powiem wprost - myślenie też Ci nie wychodzi. Nie wygląda dobrze.

To są wręgi? Chyba do modelu, który przeszedł crash test.

Wydrukuj sobie plany Toto 0 i naklej je na depron (tylko te elementy, które mają być wycięte z depronu) oraz balsę (tylko te elementy, które maja być wycięte z balsy).

Poczekaj aż klej dobrze zwiąże a potem nożem modelarskim, skalpelem, żyletką wytnij wszystko jak najdokładniej po liniach używając linijki metalowej.

Papierem ściernym opiłuj nierówności tak aby elementy dokładnie do siebie pasowały, tak jak pasują do siebie elementy układanki Puzzle.

Jak będą do siebie dokładnie pasować to możesz zacząć je sklejać.

Jeżeli nie potrafisz tak przygotować elementów, z których złożysz model, to odpuść sobie budowanie modeli RC. Szkoda czasu, pracy, materiału i pieniędz.

 

edit

 

Równolegle z Twoim tematem żyje drugi temat o Toto0 - podpatrz, jak tam to wygląda.

 

Linki:

http://pfmrc.eu/viewtopic...&highlight=toto - Ten jest najważniejszy.

http://pfmrc.eu/viewtopic...&highlight=toto

_________________

Pozdrawiam

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia nic, jeżeli chcesz te elementy oszlifować tak żeby wyglądały dobrze to po oszlifowaniu będą dwa razy mniejsze.

Zresztą jak ktoś ma cierpliwość i robi wszystko starannie to wytnie elementy tak równo że nawet ich szlifować nie potrzeba, widocznie ty jej nie masz :roll:

Spójrz chociaż na samoloty konkursowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.