Skocz do zawartości

E-SKY 2,4GHz podłączenie do komputera - problem


myszorek1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam aparaturę taką jak w temacie z modelu Lama V3. Dostałem w zestawie kabel USB do tej aparatury. Zaczynając od początku: na płycie z zestawu nie było żadnych sterowników; następnie podłączyłem kabel do aparatury, włączyłem aparaturę, podłączyłem pod USB i nagle taki dźwięk, że wykryło nowe urządzenie.... myśle fajnie zaraz polatam. Włączam na początek FMS i ustawienia, kalibruje i "macham" drążkami i nic. Myślę pewnie zły symulator, więc włączam AeroFly Professional Deluxe i też nie działa... tak samo jak w FMS. Próbowałem coś kombinować z przełącznikiem TRAINER w aparaturze ale nic nie zdziałałem. System jaki mam to Windows XP. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

 

P.S. Jeżeli nie ten dział to przepraszam!

 

EDIT: Wystarczyło to PS napisać normalną czcionką. Osa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co do FMS-a to kolega Madrian odpowiedział, natomiast z AFPD pomagają tutaj:

http://www.aerofly.com/afpd/support.html

Tylko pamiętaj o podaniu im numeru seryjnego.

Before contacting us please make sure you have the following information ready:

- Details about your computer system: CPU, 3D-graphics card, Windows Version, Soundcard available RAM, etc...

- AeroFly Pro Deluxe Version number (located at the top right corner of the main-menu screen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.