Skocz do zawartości

Szukam patentu na proste połączenie w całość :)


Adam B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Poszukuję jakiegoś fajnego patentu na połączenie w całość elektroniki - kamera i nadajnik na pokładzie modelu.

Nadajnik z tego zestawu

Kamera jak w tej aukcji

 

Wiem co do czego - ale chodzi mi bardziej o to co wyrzucacie, które wtyczki, które kable :)

To mój pierwszy zestaw i dlatego to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystko na cienkich kablach tak by tylko zasilanie oraz kamera mialy wtyczkę . Wszystkie te kabelki z zestawu do wywalenia (procz koncowki do kamery). Minimalizujac przejsciowki oraz koncowki masz bardziej niezawodną instalacje. Najwazniejsze by w powietrzu nic sie nie rozpielo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa po mojej ingerencji. Zostawiłem odbudowę na nadajniku tylko wyprowadziłem na zewnątrz męską końcówkę wtyczki do serw. Mój Telemaster nie odczuje tych kilkudziesięciu gram :)

Co do grzania - to czy kamera, a raczej układy na płytce powinny się grzać - kilka minut pracy i wyraźnie jest ciepło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzania - to czy kamera, a raczej układy na płytce powinny się grzać - kilka minut pracy i wyraźnie jest ciepło?

W srodku kamerka ma stabilizator z pewnoscia wiec normalne ze cieplo oddaje. Kamerki nie trzeba w zaden sposob chłodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do grzania - to czy kamera, a raczej układy na płytce powinny się grzać - kilka minut pracy i wyraźnie jest ciepło?

W srodku kamerka ma stabilizator z pewnoscia wiec normalne ze cieplo oddaje. Kamerki nie trzeba w zaden sposob chłodzić :)

a szkoda już kombinowałem nad chłodzeniem wodnym :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj podlaczylem identyczney zestaw jak twoj. Sprobowalem na bateryjce 9V odpalic kamere i byl tylko sniezno bialy obraz. na 10.5 V to samo :( dopiero po podlaczeniu do 12V zasilacza ktory tak naprawde po zmierzeniu na wyjsciu dawal 14.8 :? kamera zaczela dzialac i to bardzo ladnie. Dzis podacze pod lipola i mam nadzieje ze te 12V wystyknie i nie trafila mi sie jakas zarloczna prądowo bestia CCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.