Jump to content

Szukam patentu na proste połączenie w całość :)

Adam B.

Recommended Posts

Najlepiej wszystko na cienkich kablach tak by tylko zasilanie oraz kamera mialy wtyczkę . Wszystkie te kabelki z zestawu do wywalenia (procz koncowki do kamery). Minimalizujac przejsciowki oraz koncowki masz bardziej niezawodną instalacje. Najwazniejsze by w powietrzu nic sie nie rozpielo :)

Wielkie dzięki. Nadajnik chyba pozbawię obudowy i wrzucę w jakąś termokurczliwą koszulkę.

Teraz tylko przejść od słów do czynów.

Zestaw wyląduje w Telemasterze 2,5m :)

Wszystko działa po mojej ingerencji. Zostawiłem odbudowę na nadajniku tylko wyprowadziłem na zewnątrz męską końcówkę wtyczki do serw. Mój Telemaster nie odczuje tych kilkudziesięciu gram :)

Co do grzania - to czy kamera, a raczej układy na płytce powinny się grzać - kilka minut pracy i wyraźnie jest ciepło?

Co do grzania - to czy kamera, a raczej układy na płytce powinny się grzać - kilka minut pracy i wyraźnie jest ciepło?

Tak - się grzeje i jest to normalne ... po to radiatory i ew. "gołe" coby pęd powietrza chłodził ...

W srodku kamerka ma stabilizator z pewnoscia wiec normalne ze cieplo oddaje. Kamerki nie trzeba w zaden sposob chłodzić :)

W srodku kamerka ma stabilizator z pewnoscia wiec normalne ze cieplo oddaje. Kamerki nie trzeba w zaden sposob chłodzić :)

a szkoda już kombinowałem nad chłodzeniem wodnym :rotfl:

• 2 weeks later...

Wczoraj podlaczylem identyczney zestaw jak twoj. Sprobowalem na bateryjce 9V odpalic kamere i byl tylko sniezno bialy obraz. na 10.5 V to samo :( dopiero po podlaczeniu do 12V zasilacza ktory tak naprawde po zmierzeniu na wyjsciu dawal 14.8 :? kamera zaczela dzialac i to bardzo ladnie. Dzis podacze pod lipola i mam nadzieje ze te 12V wystyknie i nie trafila mi sie jakas zarloczna prądowo bestia CCD

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.