Skocz do zawartości

HYPE Mx-2 zwala sie na skrzydło po zaciągnieciu wysokości


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie pisze ze model zły tylko miałem zabójcze kąty w wysokości i to dlatego dzis latałem normalnie i nie było problemu

 

to Krzysiek twierdzi ze model się nie słucha :P

 

możesz dać zdjęcie twojego mocowania podwozia? bo ja zrobiłem mocowanie na płaskownikach węglowych i dalej się łamie :roll: - przy twardszych lądowaniach

 

hehe piastę ja tez wymieniłem :faja:

 

znowu taki początkujący to ja nie jestem latałem dużo helikopterami :mrgreen:

 

pakiet naładowany idę latać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie trzyma? :shock: ja wyciąłem dziś trochę styropianu i wkleiłem sklejke 3mm 9x7cm i dodatkowo przykleiłem do modelu taśmą do okoła dziobu

 

miałem mocne lądowanie i tylko podwozie się skrzywiło ;]

 

Jak pikowałem na pełnym gazie w dół to stateczniki zaczęły się trząśc jak galareta;/ az serwo kierunku sie obluzowało (nie było przykręcone) szczęście ze wylądowałem

jak je usztywnić problem nie leży w ich sztywności a w mocowaniu do kadłuba :roll:

 

Wojtass_nt jakieś pomysły? może zamontować na stałe i przebić cienkim prętem węglowym?

 

edit : problem rozwiązałem sam - dodałem podkładki z tekturki stary zesztywniały szybko :lol:

 

na jakim śmigle latasz? ja obecnie na 11 x 7 bo nie było większych w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hxt 900 i podobne nie to nie serwa

 

dziś znowu go przez ten ster zaliczyłem kreta :cry:

 

 

Używaj opcji edytuj, nie pisz postu pod postem. - meteor

Wojtas zdaje sie ze będzie nas łączył 2 gi model :P

 

chce zbudować extrę mini z depronu

 

powiedz mi jak lata w porównaniu do mx? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.