Skocz do zawartości

Pierwsze fpv


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym skompletować pierwszy system fpv. I mam kilka pytań http://allegro.pl/item949256560_markowa_kamera_bezprzewodowa_uznany_producent.html czy takie coś jest dobre czy polecicie coś lepszego ale wiadomo(cena). I co muszę mieć ab widzieć prędkość oraz odległość od nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podany przez Ciebie zestaw jest beznadziejny. Poczytaj w tym dziale - diem założył fajny temat jak tanio zacząć. Jest tam dobry zestaw, niewiele drożej wychodzi o napewno jakość o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekxxd,

Nie jestem orlem w fpv ale mam juz zbudowana cala platforme czekam jeszcze na odpowiednia pogode wszysko skompletowalem

czytajac forum , dzial rc-cam ba nawet ostatnio Diem poczynil wprowadzajacy temat w takie latanie. Nie zadalem ani jednego pytania ;-) a platforma sie rwie do lotu tak jak jej pilot .

Moze bys skorzystal z umiejetnosci czytania i przerobil caly dzial rc-cam

w koncu warto wiedziec w co sie wydaje te 1500 zl.

Pozdrawiam Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni też myślę aby coś skompletować, latanie wkoło głowy już nie wystarcza. Tak jak napisano wyżej, wszystko masz ładnie i zrozumiale opisane, naprawdę warto przeczytać. Z tego linku co podałeś, po przeczytaniu forum wiedziałbyś, że rozdzielczość tej kamerki, jak i minimalne oświetlenie, to beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek poczytaj ten temat dokladnie, jak czegos nie zrozumiesz to smialo pytaj :)

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=25053

 

Tak jak juz koledzy wczesniej mowili kupowanie tego zestawu z allegro kompletnie mija sie z celem.

 

 

btw. Panowie linki do innego forum sa raczej nie na miejscu. Gdyby tutaj nie bylo potrzebnych informacji to rozumiem... Posprzątałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.