Skocz do zawartości

imbusy do heli


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Do HK-450 potrzebujesz imbusów nie 1,5 mm tylko 1/16 cala. Ponieważ jednak do heli potrzeba kupić dobre (utwardzane) klucze, żeby się nie wyrobiły, to są one droższe. A że są to calowe klucze, to w Polsce nie da się ich w sklepach specjalistycznych kupić na sztuki (bynajmniej ja nie znalazlem) i trzeba kupić komplet kluczy calowych :)

 

Ja tak zrobiłem - kupilem sobie 2 komplety, jeden - klucze Dedra calowe z kulką, bardzo dobre klucze, kiedyś jednak przez własną głupotę urwałem kulkę w kluczu 1/16'', ale bez kulki jeszcze lepiej mi się kręci. Drugi zestaw to klucze Bondhus - dożywotnia gwarancja. Tych nie używałem za długo, ale też fajne - bez kólki, jedyna ich wada, to mogłyby byc dłuższe, i mieć dwuczłonowe "coś" w czym się je przechowuje.

 

Jak chcesz to sprzedam ;)

 

Poza tym, nie wiem czy w chinach da się kupić na sztuki, ale jak nie, to opakowanie kluczy trochę waży, więc koszt wysyłki będzie spory. Wybierz się do Castoramy i kup klucze Dedry, będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale napewno nie wyrobia sie? b ouzywalbym nie tylko do helika... musze odkrecic okucia łopat :)

 

http://cgi.ebay.com/Duo-Hex-Screw-Driver-Set-1-5MM-2-0mm-Heli-tool-Trex-450_W0QQitemZ260572082411QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Parts_Accessories?hash=item3cab4e70eb

 

co myslicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jeśli chcesz odkręcić okucia łopat, to potrzebujesz dwóch kluczy, i do tego utwardzanych :P A to co proponujesz to nawet nie są klucze calowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.