Skocz do zawartości

OS FL 70 czy FS 70 S II


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując FL to taki 4taktowy odpowiednik LA.

 

Moje pytanie brzmi czy ten motor nada się do latania Fun Fly o wadze 2.4kg do lotu z paliwem na zasadzie zapewnienia wystarczającej mocy do zawisu i rezerwy mocy? Jeśli nie to latać bede na ASP nadal aż dozbieram pieniędzy na wersję FS 70 S II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overseas orders - post at cost (the Online Order System will show UK carriage charges, you will NOT be charged this amount, just the carriage at cost to your country). If outside the EEC please deduct VAT at 14% (the online system does this automatically) However you must add packing at £1-95

 

Niby wychodzi 126GBP ale nasi szlachetni angielscy przyjaciele jeszcze nie wiedza że Polska jest już w UE...

Dlatego trzebaby zadzwonić i to ustalić albo zapłacić "na wariata" i czekać co będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich. Czekam na opdowiedź. Wziąłem tez pod uwagę wersje 91S - koszta minimalnie większe a mocy zawsze lepiej trochę mieć.

 

W ostateczności bede ściągał OS 70 tkę FS z niemieckiego sklepu za 820 zł z transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anasazi .

Ja bede w tym sklepie w piatek :lol2:

Wydalem u tego goscia juz sporo ,wiec i rabat jakis mam czasem.

Napisz dokladnie o co mam zapytac,ile kosztuje ,,oficjalnie '' na stronie ,Inwoodmodel''.

i jesli wystarczy Ci tylko paragon (jest gwarancja) to dojdzie do Ciebie bez problemu.Opcja pakowania jest dosc wazna-clo.Jeszcze sie nie zdazylo odbiorcy w RP zaplacic :lol2: Po prostu pomoge Ci to zalatwic,platnosci dokonasz sam,PayPal,VISA.

Oni maja tam taki mlyn,ze sie nie dziwie ze sa ,,busy''.

Przesylka moze byc ok 20+ f,jesli ,,normalna'' tylko 7-9,cztery dni jedzie i bez cla.

Na forum sa osoby,moga to potwierdzic,nie ma cla :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter - na razie nic nie załatwiam z prostego powodu braku odpowieniej ilości kasy. Jakbyś mogł się po prostu dowiedzieć tylko ile mnie dokladnie kosztować by miał ten motor z przesyłką do polski (nie musi być na drugi dzień - wole zaoszczedzić i poczekać) to byłbym wdzięczny. No chyba, że do jutra zdobędę fundusze to będziemy rozmawiać na PM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.